Ц
Ц
Ц
A
A
A+
19-10-2020

Нежитлова нерухомість, будівлі та споруди цілісного майнового комплексу, елеватор в Одеській області

УВАГА! ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗАВЕРШЕНО

 

Активи: нежитлова будівля та елеватор, що знаходяться у Одеській області, Березівському районі, с. Новоселівка та комплекс нежитлових будівель, що знаходяться у Одеській області, Березівському районі, місті Березівка.

будівлі та споруди цілісного майнового комплексу в Одеській області, Березівському районі, місті Березівка.

Характеристики активу:  нежитлова будівля та елеватор, загальною площею – 20565,5 кв.м., за адресою: Одеська область, Березівський район, с. Новоселівка, вулиця Нова;

комплекс нежитлових будівель, загальною площею – 18270,7 кв.м., за адресою: Одеська область, Березівський район, місто Березівка, вулиця Пристанційна;

будівлі та споруди цілісного майнового комплексу, які розташовані за адресою: Одеська область, Березівський район, місто Березівка, вулиця Котовського (Залізнична).

 

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua (044-290-08-48). При зверненні слід обов'язково використовувати кваліфікований електронний підпис.

Підстава передачі активу в АРМА:

- ухвала Печерського районного суду м. Києва від 07.02.2019 у справі № 757/6074/19-к,

- ухвала Печерського районного суду м. Києва від 07.02.2019 у справі № 757/6080/19-к,

- ухвала Печерського районного суду м. Києва від 08.02.2019 у справі № 757/6080/19-к,

- ухвала Печерського районного суду м. Києва від 04.03.2019 у справі № 757/10123/19-к.

Подача документів

УВАГА! 

Подання документів, відповідно до Порядку, виключно у паперовій формі у скриньку АРМА або поштою.
Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи.

Хто може бути учасником конкурсу?

Лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку

Документи для участі в конкурсі

1. Заява про згоду на участь в конкурсі (ЗРАЗОК);

2. Програма управління активами (ЗРАЗОК);

3. Інформація та відомості про відповідність учасника конкурсу управителів активів кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК).

 

Строк

Прийом документів триває до 30.10.2020 до 15:45 годин.

 

УВАГА! Додатково наголошуємо на тому, що важливе, ключове значення для конкурсного відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої Програми управління активами, оскільки відбір управителів АРМА – це конкуренція не тільки цінових пропозицій, а саме змісту програм управління.

УВАГА! Програма управління обов’язково повинна містити пропозицію потенційного управителя щодо прогнозованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на надходження від управління Активом у розрізі місяців (а саме з прогнозованими щомісячними надходженнями) та суму надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку Учасник готовий сплачувати за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів.

З переможцем конкурсного відбору укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».