Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Проекти для громадського обговорення

Повідомлення

про оприлюднення проекту наказу Національного агентства

«Про затвердження форм документів, що складаються під час здійснення контролю за ефективністю управління»

 

Проект наказу Національного агентства «Про затвердження форм документів, що складаються під час здійснення контролю за ефективністю управління» підготовлено відповідно статті 22 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», Порядку здійснення контролю за ефективністю управління активами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 351.

Основною метою розробки проекту наказу є упорядкування форм документів, які складаються під час здійснення Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, контролю за ефективністю управління активами.

Пояснювальна записка до проекту наказу Національного агентства «Про затвердження форм документів, що складаються під час здійснення контролю за ефективністю управління».

Аналіз регуляторного впливу  до проекту наказу Національного агентства «Про затвердження форм документів, що складаються під час здійснення контролю за ефективністю управління».

Зауваження та пропозиції приймаються до 02 серпня 2018 року за адресою: 01001, Київ, вул. Бориса Грінченка 1, email: info@arma.gov.ua.