Ц
Ц
Ц
A
A
A+
19-05-2022

Пошук управителя: квартира у Чернівцях та пошивочний цех у Чернівецькій області

Активи: нерухомість у місті Чернівцях та Чернівецькій області.

 

Характеристика активів:

- квартира загальною площею 128,70 кв.м, що розташована за адресою: Чернівецька область, місто Чернівці;

- пошивочний цех загальною площею 519,6 кв.м., що розташований за адресою: Чернівецька область, Глибоцький район.

 

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА; info@arma.gov.ua (тел. 044-290-08-49). При зверненні слід обов'язково використовувати електронний цифровий підпис.

 Підстава передачі активу в АРМА: ухвала слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва від 19.02.2019 у справі № 761/6949/19.

  

Подача документів

УВАГА! 

Подання документів, відповідно до визначених критеріїв, виключно у паперовій формі у скриньку АРМА або поштою.

Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи

Хто може бути учасником конкурсу?

Лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку

Документи для участі в конкурсі

Документи подаються відповідно до Переліку документів, порядку їх подання та кваліфікаційних критеріїв для участі у конкурсному відборі управителів арештованими активами (Посилання);

1. Заява про згоду на участь в конкурсі (ЗРАЗОК);

2. Програма управління активами (ЗРАЗОК);

3. Інформація про відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК).

Строк

Прийом документів триває до 21.06.2022 до 17:00

 

УВАГА! Додатково наголошуємо на тому, що важливе, ключове значення для конкурсного відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої Програми управління активами, оскільки відбір управителів АРМА – це конкуренція не тільки цінових пропозицій, а саме змісту програм управління.

УВАГА! Програма управління  обов’язково повинна містити пропозицію потенційного управителя щодо прогнозованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на надходження від управління Активом у розрізі місяців (а саме з прогнозованими щомісячними надходженнями) та суму надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку Учасник готовий сплачувати за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів.

З переможцем конкурсного відбору укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».

 

 

OTHER MATERIALS

09-08-2022

Еко-комплекс для відпочинку у Черкаській обл.

Прийом документів триває до 17:00 23.08.2022

08-08-2022

Нерухомість у Чернівцях та Чернівецькій області

Прийом документів триває до 17:00 25.08.2022