Ц
Ц
Ц
A
A
A+
26-08-2021

Пошук управителя: нежитлові приміщення у Києві

УВАГА! ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗАВЕРШЕНО

 

Активи: нерухомість у місті Києві.

Характеристики активу:

нерухоме майно загальною площею 2253,2 кв.м. розташоване за адресою м. Київ, вул. Червоногвардійська (вул. Гната Хоткевича), а саме: виробничі майстерні площею, 1 077, 6 кв. м., гаражі площею 558, 8 кв. м., склад площею 419 кв. м., склад площею 73, 6 кв. м., склад площею 70, 2 кв. м., склад площею 13, 5 кв. м., трансформаторна підстанція площею 26, 9 кв. м., контрольно-пропускний пункт площею 13, 6 кв. м.

 

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua (044-290-08-49). При зверненні слід обов'язково використовувати кваліфікований електронний підпис.

 

Підстава передачі активу в АРМА: ухвала Печерського районного суду м. Києва від 27.04.2021 у справі № 754/6229/21. 

 

Подача документів

УВАГА! 

Подання документів, відповідно до Порядку, виключно у паперовій формі у скриньку АРМА або поштою.
Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи.

Хто може бути учасником конкурсу?

Лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку

Документи для участі в конкурсі

1. Заява про згоду на участь в конкурсі (ЗРАЗОК);

2. Програма управління активами (ЗРАЗОК);

3. Інформація та відомості про відповідність учасника конкурсу управителів активів кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК). 

Строк

Прийом документів триває до 24.09.2021 до 15:45


УВАГА!
 Додатково наголошуємо на тому, що важливе, ключове значення для конкурсного відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої Програми управління активами, оскільки відбір управителів АРМА – це конкуренція не тільки цінових пропозицій, а саме змісту програм управління.

УВАГА! Програма управління обов’язково повинна містити пропозицію потенційного управителя щодо прогнозованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на надходження від управління Активом у розрізі місяців (а саме з прогнозованими щомісячними надходженнями) та суму надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку Учасник готовий сплачувати за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів.

З переможцем конкурсного відбору укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».

 

Оголошення про конкурсний відбір управителя нерухомим майном від 15.06.2021

Оголошення про конкурсний відбір управителя нерухомим майном від 22.07.2021