Ц
Ц
Ц
A
A
A+

АРМА взяло участь у першій Європейській конференції IAACA у Будапешті

20-05-2026

Представники АРМА взяли участь у IAACA Europe 2026 — Першій Європейській регіональній конференції Міжнародної асоціації антикорупційних органів, що відбулася у Будапешті (Угорщина).

Організаторами заходу виступили: IAACA спільно з Незалежною комісією з боротьби з корупцією Гонконгу (ICAC), Управлінням доброчесності Угорщини, Національним антикорупційним органом Італії (ANAC) та Національним органом прозорості Греції.

Конференція була присвячена найактуальнішим викликам у сфері запобігання та протидії корупції:

  • цифрова трансформація антикорупційної діяльності
  • використання штучного інтелекту
  • гармонізація антикорупційного законодавства
  • розвиток доброчесності в контексті майбутнього розширення ЄС

Особливу увагу учасники приділили співпраці між країнами-членами ЄС, країнами-кандидатами та державами Східного партнерства.

Участь АРМА в заході сприяла розширенню міжнародного партнерства, налагодженню контактів з провідними антикорупційними інституціями світу та обміну практичним досвідом у сфері виявлення, розшуку та управління активами.

Захід об’єднав представників антикорупційних органів, інституцій ЄС, ОЕСР, академічної спільноти та громадянського суспільства.