Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Corruption prevention

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Завідувач Сектору запобігання та виявлення корупції

Турпак Євген Іванович

e-mail: stopcorr@arma.gov.ua

Телефон: +38 044  290-08-54

адреса: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1, Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

 

Роз’яснення щодо звернень, які громадяни надсилають електронною поштою

 

Шановний відвідувачу!

 

Якщо вам стали відомі про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) працівниками Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі – Національне агентство), за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви маєте змогу повідомити електронною поштою на адресу: stopcorr@arma.gov.ua або на «спеціальну телефонну лінію» за номером +38 044 290-08-54, яка працює у робочі дні з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 та у п’ятницю з 9:00 до 16:45 (з перервою з 13:00 до 13:45).

Повідомлення про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інше порушення Закону розглядаються відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян» та повинні містити:

  • прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посада та місце роботи;
  • текст повідомлення, що містить інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, порушення вимог Закону України «Про політичні партії в Україні», яка може бути перевірена;
  • прізвище, ім’я, по батькові, адреса та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автор повідомлення).

Звернення, оформлене без дотримання вимог, зазначених у статті 5 Закону України «Про звернення громадян», повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

Звертаємо увагу, що згідно зі статтею 53 Закону розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником Національного агентства, без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від для його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, Голова Національного агентства або особа, що виконує його обов’язки, продовжують термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана інформація використовуватиметься керівництвом Національного агентства як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

 Електронна форма звернення

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИКРИВАЧІВ ЩОДО ЇХ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ ЗАХИСТУ, КАНАЛІВ ТА ПОРЯДКУ ПОДАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО КОРУПЦІЮ

 

Положення про Сектор запобігання та виявлення корупції центрального апарату АРМА, затверджено наказом АРМА від 18.09.2020 № 404

 

Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю (подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни в майновому стані)

 

Наказ АРМА від 01.12.2020 № 518 "Про внесення змін до Антикорупційної програми АРМА на 2020-2021 роки"

 

Наказ АРМА від 23.09.2020 № 410 "Про затвердження Антикорупційної програми АРМА на 2020-2021 роки"

 

 

Наказ АРМА від 28.01.2021 № 38 "Про внесення змін до Антикорупційної програми АРМА на 2020-2021 роки"

Антикорупційна програма АРМА на 2020-2021 роки, затверджена наказом АРМА від 23.09.2020 № 410, у редакції наказу АРМА від 28.01.2021 № 38

 

 

Наказ АРМА від 03.03.2020 № 144 "Про затвердження складу Комісії з проведення оцінки корупційних ризиків"

Наказ АРМА від 13.11.2020 № 498 "Про внесення змін до складу Комісії з проведення оцінки корупційних ризиків Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів"

 

Наказ АРМА від 27.11.2020 № 515 "Про внесення змін до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності АРМА"

Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності АРМА

Додаток 1 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності АРМА

Додаток 2 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності АРМА

 

Наказ АРМА від 28.01.2021 № 39 "Про внесення змін до додатку 2 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності АРМА"

Додаток 2 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності АРМА

 

Наказ АРМА від 30.04.2020 № 222 "Про затвердження Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності АРМА"

 

 

Антикорупційна програма АРМА на 2019 рік

Додаток 1 до Звіту за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності АРМА

План роботи Сектору запобігання та виявлення корупції АРМА на 2019 рік

Пам'ятка суб'єкту декларування

 

 

Антикорупційна програма Національного агентства на 2018 рік

 

Роз’яснення Національного агентства з питань запобігання корупції щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю