Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Candidates for Competition

 Candidates for Competition

 
 
ГО: ЗАХИСТ ПРАВА НА ІНФОРМАЦІЮ
Автобіографія: біографія Лашко
Мотиви участі: Донедавна корупція, крадіжки державного та громадського майна були способом існування влади. За світовим індексом сприйняття корупції Transparency International, Україна в 2013 році опинилася на 144-му місці у світі серед 178 держав. Під час Революції гідності численні високопосадовці, на чолі з колишнім президентом України Віктором Януковичем, залишили Україну, зберігши можливість розпорядження коштами в іноземних банках, а також власністю, як на території України так і у світі. Новостворене Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (далі – Національне агентство) покликане навести лад у спробах України, як держави, повернути розпорядження цими активами громадянам. Переконаний, що досвід роботи в державних органах, а також у бізнесі та досвід громадської роботи буде корисним для Національного агентства. Як голова ГО "ІЦ "Захист права на інформацію", разом з іншими моїми колегами, вважаю за необхідне зосередитись на використанні потенціалу відкритих та публічних даних, що дасть змогу підсилити функції Національного агентства з питань:
- проведення аналізу статистичних даних, результатів досліджень та іншої інформації про виявлення, розшук та управління активами;
- підготовка пропозицій щодо формування та реалізації державної політики у сфері виявлення, розшуку та управління активами, розроблення проектів нормативно-правових актів з цих питань;
- формування та ведення Єдиного державного реєстру активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні;
- здійснення співробітництва з органами іноземних держав, міжнародними організаціями;
- надання роз'яснень, методичної та консультаційної допомоги слідчим, детективам, прокурорам та суддям в межах своєї компетенції.
Я впевнений, що в складі Громадської ради при Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів мій досвід та професіоналізм дозволять реалізувати зазначені функції.
 
Дата отримання документів: 29.06.2017
Інші документи: Діяльність Заява Статут
Додатково надіслані документи (03.07.2017)статутпротоколдодаток до протоколу