Ц
Ц
Ц
A
A
A+
20-01-2021

Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для надання послуг з оцінки автозаправної станції з улаштуванням газового автомобільного заправного пункту модульного типу

Інформація щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності: автозаправна станція з улаштуванням газового автомобільного заправного пункту модульного типу.

Відомості про об’єкти оцінки: об’єкт нерухомого майна – автозаправна станція з улаштуванням газового автомобільного заправного пункту модульного типу (далі - Активи).

Характеристики Активів: об’єкт нерухомого майна – автозаправна станція з улаштуванням газового автомобільного заправного пункту модульного типу.

Підстава передачі Активів в АРМА: ухвала слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва від 20.09.2018 у справі  № 761/35902/18.

Подача документів здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності, виключно у паперовій формі у скриньку АРМА. Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи.

Документи для участі в конкурсі:

1) Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (Зразок); 

2) Інформація про претендента (Зразок);

3) Вимоги до претендента.

Прийом документів триває до 03.02.2021 до 17:00.

 

Платником послуг з оцінки є переможець конкурсного відбору управителя Активами.