Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Керівники самостійних структурних підрозділів

   
 

Чубаєвський Віталій Іванович

Начальник управління виявлення та розшуку активів

Народився 19 липня 1975 року  в м. Радивилів на Рівненщині.

Доктор економічних наук. Професор кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Державного торгівельно-економічного університету. 

Трудову діяльність розпочав у 1998 році в органах внутрішніх справ України.

Працював на різних посадах, зокрема Заступником начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції України, Директором Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МВС України, очолював Управління ліцензування МВС України. Полковник поліції. Учасник бойових дій в зоні АТО. Має різноманітні нагороди, серед яких: відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», нагрудний знак «За заслуги в боротьбі з економічною злочинністю» ІІ ступенявідзнака МВС «За відзнаку в службі» І та ІІ ступенів, медаль «20 років сумлінної служби», відзнака МВС «За протидію дитячій злочинності» Іступеню. 

З вересня 2023 року очолює Управління виявлення та розшуку активів в АРМА (далі – Управління). Згідно з розподілом обов’язків організовує та координує роботу Управління за зверненнями суб’єктів, визначених законодавствомз метою забезпечення виконання завдань з питань виявлення та розшуку активів, зокрема таких, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні.

   
   
 

Дерев'янкін Віталій Валерійович

Начальник відділу Управління міжнародного співробітництва у справах з виявлення, розшуку та повернення активів

Народився у м. Вінниця.
 
Має три вищі освіти з права, банківського менеджменту та державного управління.
 
Трудову діяльність розпочав 2006 року у Міністерстві економіки України.
 
Надалі займав низку посад, починаючи з провідного спеціаліста до заступника директора департаменту органу виконавчої влади, що здійснює формування  та   реалізацію державної 
політики з розвитку і функціонування ринку  цінних  паперів, забезпечує державне регулювання  та  контроль  у  сфері спільного інвестування.
 
З 2017 року перейшов на державну службу до АРМА.
Наразі, виконує обов'язки начальника Управління міжнародного співробітництва у справах з виявлення, розшуку на повернення активів.
 

Оводенко Тамара Сергіївна

Начальник управління виявлення та розшуку у справах про визнання необгрутнованими активів, методологічного забезпечення та правозастосування

Має вищу юридичну освіту.

Трудову діяльність розпочала в 1978 році в органах соціального захисту населення.

З 1995 року по грудень 2004 року  працювала  в органах прокуратури Кіровоградської області.

З грудня 2004 по березень 2014 року  працювала в  Генеральній прокуратурі України

З лютого 2015 року  по липень 2016 року – радник Міністра екології та природних ресурсів України, заступник директора Департаменту екологічної безпеки та поводження з відходами Міністерства  екології та природних ресурсів України.

З березня 2018 року по липень 2018 року заступник директора ТОВ «Науково-дослідний центр екологічної безпеки та природокористування»

З липня 2018 року по  вересень .2023  року  директор ТОВ «Науково-дослідний центр «Екологія довкілля».

На даний час аспірант Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.

Костюченко Станіслав Геннадійович

Начальник управління правового забезпечення

Народився 12 березня 1994 року в м. Миколаїв.

Має дві вищі освіти юридичну та економічну.

Трудову діяльність розпочав з 2016 року у приватному секторі. З 2019 року працював на посадах помічника-консультанта народного депутата України в Комітеті Верховної Ради України з питань антикорупційної політики. В 2020 році отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю та практикував представництво в судах та різних державних та недержавних організаціях та установах інтересів фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб.

З 12 вересня 2023 року очолює посаду начальника першого відділу Управління виявлення та розшуку у справах про визнання необґрунтованими активів, методологічного забезпечення та правозастосування центрального апарату АРМА.

Згідно з функціональними обов’язками здійснює підготовку пропозицій щодо формування та реалізації державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, виконує функції щодо методологічного забезпечення та правозастосування у сфері виявлення та розшуку активів.

   
   
 

Шмигора Павло Васильович

Завідувач Сектору запобігання та виявлення корупції

Народився 30 серпня 1990 року.

У 2012 році закінчив Національний транспортний університет за спеціальністю "Правознавство". Трудову діяльність  розпочав з 2011 року у приватному секторі. З 2016 року працював на посадах державної служби, зокрема у сфері запобігання та виявлення корупції. З липня 2023 року долучився до нової команди АРМА.

10 жовтня 2023 року призначений на посаду завідувача Сектору з питань запобігання та виявлення корупції центрального апарату АРМА.

До основних завдань Сектору належить розроблення, організація та контроль за проведенням заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням та правопорушенням, пов'язаним з корупцією в центральному апараті АРМА, а також контроль за дотриманням антикорупційного законодавства, у тому числі у МТУ АРМА.