Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Керівники самостійних структурних підрозділів

 

Котельников Олександр Олександрович

Начальник управління персоналу

Народився 29 серпня  1972 року в с. Чкалове, Херсонської області.

Освіту здобув у Національній академії державного управління при Президентові України та Харківському  державному політехнічному університеті.

Трудову діяльність розпочав у 1987 році.

Працював у приватних та державних компаніях. Пройшов трудовий шлях від спеціаліста до керівника. Мав досвід роботи у Національній академії наук України.

З 27 липня  2023 року призначений на посаду начальника управління персоналу Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Згідно з розподілом обов’язків координує відділ по роботі з персоналом центрального апарату АРМА.

Барса Вікторія Вікторівна

Начальник управління діловодства, ресурсного забезпечення та организації закупівель

Народилася 10 серпня 1974 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Має вищу педагогічну освіту та вищу освіту за спеціальністю «Державна служба», професіонал державної служби.

Трудову діяльність розпочала у 1996 році в Криворізькій міській Раді.  Пройшла професійний шлях від спеціаліста до начальника відділу з питань прийому громадян управління по роботі із зверненнями громадян Виконавчого комітету Криворізької міської ради Дніпропетровської області. Має досвід роботи в Міністерстві регіонального розвитку‚ будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 2017 року почала працювати в АРМА на посаді начальника відділу діловодства та наразі очолює Управління діловодства, ресурсного забезпечення та організації закупівель Національного агентства України з питань виявлення‚ розшуку та управління активами‚ одержаними від корупційних та інших злочинів.

Згідно з розподілом обов’язків координує питання діловодства, ресурсного забезпечення та контролю АРМА.

 

Чубаєвський Віталій Іванович

Начальник управління виявлення та розшуку активів

Народився 19 липня 1975 року  в м. Радивилів на Рівненщині.

Доктор економічних наук. Професор кафедри інженерії програмного забезпечення та кібербезпеки Державного торгівельно-економічного університету. 

Трудову діяльність розпочав у 1998 році в органах внутрішніх справ України.

Працював на різних посадах, зокрема Заступником начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції України, Директором Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МВС України, очолював Управління ліцензування МВС України. Полковник поліції. Учасник бойових дій в зоні АТО. Має різноманітні нагороди, серед яких: відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», нагрудний знак «За заслуги в боротьбі з економічною злочинністю» ІІ ступенявідзнака МВС «За відзнаку в службі» І та ІІ ступенів, медаль «20 років сумлінної служби», відзнака МВС «За протидію дитячій злочинності» Іступеню. 

З вересня 2023 року очолює Управління виявлення та розшуку активів в АРМА (далі – Управління). Згідно з розподілом обов’язків організовує та координує роботу Управління за зверненнями суб’єктів, визначених законодавствомз метою забезпечення виконання завдань з питань виявлення та розшуку активів, зокрема таких, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні.

 

Шевчук Валентин Павлович

Начальник управління виявлення та розшуку активів підсанкційних та інших суб’єктів‚ які створюють реальні та/або потенційні загрози національним інтересам. 

Народився 27 квітня  1982 року в смт. Брацлав,  Вінницької області.

Має дві вищі освіти юридичну та економічну.

Трудову діяльність розпочав у 2002 році. Працював в органах прокуратури  на різних посадах від помічника прокурора до прокурора району області. Має досвід роботи в Генеральній прокуратурі України.

З 2019 року працює в  Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

З березня 2023 року очолює управління виявлення та розшуку активів підсанкційних та інших суб’єктів‚ які створюють реальні та/або потенційні загрози національним інтересам

 

Баранов Віталій Сергійович

Начальник управління інформаційно-аналітичного забезпечення виявлення та розшуку активів

Народився на Донеччині.

Має вищу юридичну освіту. Трудову діяльність розпочав у 2000 році службою у органах податкової міліції.

З 2022 року працює в Національному агентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Пройшов шлях від провідного спеціаліста Управління виявлення та розшуку активів до начальника Управління інформаційно-аналітичного забезпечення виявлення та розшуку активів АРМА.

Згідно з розподілом обов’язків координує роботу з аналізу інформації, що забезпечує та сприяє ефективному виявленню та розшуку активів, та забезпечує одним з основних напрямків діяльності АРМА.

 

Дерев'янкін Віталій Валерійович

Начальник відділу Управління міжнародного співробітництва у справах з виявлення, розшуку та повернення активів

Народився у м. Вінниця.
 
Має три вищі освіти з права, банківського менеджменту та державного управління.
 
Трудову діяльність розпочав 2006 року у Міністерстві економіки України.
 
Надалі займав низку посад, починаючи з провідного спеціаліста до заступника директора департаменту органу виконавчої влади, що здійснює формування  та   реалізацію державної 
політики з розвитку і функціонування ринку  цінних  паперів, забезпечує державне регулювання  та  контроль  у  сфері спільного інвестування.
 
З 2017 року перейшов на державну службу до АРМА.
Наразі, виконує обов'язки начальника Управління міжнародного співробітництва у справах з виявлення, розшуку на повернення активів.
 

Оводенко Тамара Сергіївна

Начальник управління виявлення та розшуку у справах про визнання необгрутнованими активів, методологічного забезпечення та правозастосування

Має вищу юридичну освіту.

Трудову діяльність розпочала в 1978 році в органах соціального захисту населення.

З 1995 року по грудень 2004 року  працювала  в органах прокуратури Кіровоградської області.

З грудня 2004 по березень 2014 року  працювала в  Генеральній прокуратурі України

З лютого 2015 року  по липень 2016 року – радник Міністра екології та природних ресурсів України, заступник директора Департаменту екологічної безпеки та поводження з відходами Міністерства  екології та природних ресурсів України.

З березня 2018 року по липень 2018 року заступник директора ТОВ «Науково-дослідний центр екологічної безпеки та природокористування»

З липня 2018 року по  вересень .2023  року  директор ТОВ «Науково-дослідний центр «Екологія довкілля».

На даний час аспірант Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.

Костюченко Станіслав Геннадійович

Начальник першого відділу Управління виявлення та розшуку у справах про визнання необґрунтованими активів, методологічного забезпечення та правозастосування центрального апарату АРМА.

Народився 12 березня 1994 року в м. Миколаїв.

Має дві вищі освіти юридичну та економічну.

Трудову діяльність розпочав з 2016 року у приватному секторі. З 2019 року працював на посадах помічника-консультанта народного депутата України в Комітеті Верховної Ради України з питань антикорупційної політики. В 2020 році отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю та практикував представництво в судах та різних державних та недержавних організаціях та установах інтересів фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб.

З 12 вересня 2023 року очолює посаду начальника першого відділу Управління виявлення та розшуку у справах про визнання необґрунтованими активів, методологічного забезпечення та правозастосування центрального апарату АРМА.

Згідно з функціональними обов’язками здійснює підготовку пропозицій щодо формування та реалізації державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, виконує функції щодо методологічного забезпечення та правозастосування у сфері виявлення та розшуку активів.

 

Іщенко Олексій Олександрович

Начальник управління менеджменту активів.

Народився у 1976 р. у м. Києві.

Має вищу технічну, юридичну та будівельну освіту. Почав свою трудову діяльність з рядових посад на державних підприємствах системи НАК «Нафтогаз України», де в подальшому, вдосконалюючи свій досвід, займав керівні посади. Вцілому понад 15 років присвятив роботі у паливно-енергетичному комплексі України.

У подальшому реалізовував набуті знання, навички та досвід в управлінні державним майном Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2020 р. запускав знакові для регіону проєкти на посаді директора Департаменту економічного розвитку Полтавської обласної державної адміністрації. Але у тому ж 2020 році повернувся у м. Київ для реалізації проектів державного рівня, пов’язаних із забезпеченням діяльності Офісу Генерального прокурора. Вже після початку повномасштабного вторгнення перейшов на роботу у апарат Верховного суду, де опікувався питаннями капітального будівництва та управління державним майном Верховного суду.

З 2023 року займає посаду керівника самостійного підрозділу менеджменту активів Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА)

 

Ксьондз Сергій Миколайович

Начальник управління правового забезпечення

Народився 16 грудня 1976 року в м. Вінниця.

Має вищу юридичну освіту. Трудову діяльність розпочав у 2001 році в  Управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. Працював на різних посадах від спеціаліста до начальника управління.

З 22 серпня 2023 року призначений на посаду начальника управління правового забезпечення Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Згідно з розподілом обов’язків координує правову та юридичну складову діяльності АРМА.

 

Гладких Іван Олександрович 

Начальник управління інформаційних технологій центрального апарату АРМА

Народився 10 грудня  1975 року в м. Харків.

Має вищу технічну освіту, закінчив Харківський державний технічний університет.

Трудову діяльність розпочав у 1992 році. Працював у приватних так і державних компаніях, зокрема очолював відділ інформаційних технологій ТОВ ”Харківське Фармацевтичне підприємство ”Здоров’я народу».

У 2021 році доєднався до колективу АРМА.

З 2022 року очолює управління інформаційних технологій Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

 

Костинчук Наталія Пилипівна 

Начальник міжнародного управління

Народилася 13 квітня 1979 року в м. Прип’ять Київської області.

В 2001 році отримала першу вищу освіту в Київському гуманітарному інституті за спеціальністю «Міжнародні відносини», а в 2007 році отримала другу вищу освіту в Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України за спеціальністю «Зовнішня політика». В 2004 році пройшла навчання за українсько-британською програмою «Проект підтримки нормопроектування в Україні» за підтримки Інституту поглиблених правових досліджень Лондонського університету.

Трудову діяльність розпочала в 2002 році в Міністерстві юстиції України, де до 2016 року працювала на різних посадах у відділах міжнародних організацій, міжнародної правової допомоги та міжнародного міжвідомчого співробітництва. В 2016-2017 роках працювала у Національному агентстві з питань запобігання корупції у відділі міжнародної співпраці Департаменту антикорупційної політики.

З 2017 року працює в АРМА у відділі співпраці з установами повернення активів Міжнародного управління, з 2018 року очолює цей відділ, а з липня 2023 року виконує обов’язки начальника Міжнародного управління АРМА.

Відповідно до розподілу обов’язків бере участь в забезпеченні реалізації політики міжнародного співробітництва АРМА з установами з питань виявлення, розшуку, управління та повернення активів як на двосторонньому, так і на багатосторонньому рівнях, у координації співпраці АРМА з міжвідомчими регіональними мережами з питань повернення та управління активами, з відповідними органами ООН, Ради Європи, Європейського Союзу, НАТО, Інтерполу, Європолу та з міжнародними організаціями і дипломатичними установами інших країн, в переговорах щодо укладання та підписання міждержавних, міжурядових та міжвідомчих міжнародних угод у межах компетенції АРМА, а також у підготовці проектів таких угод.

 

Омельчук Інна Костянтинівна

в.о. начальника Відділу моніторингу ефективності менеджменту активів центрального апарату АРМА

Народилася 11 червня 1968 року в м. Ружин Житомирської області.

Має вищу економічну освіту за спеціальністю «фінанси та кредит». У 1989 році закінчила Київський інститут народного господарства ім. Д.С. Коротченка, (нині Київський національний університет ім. Вадима Гетьмана).

Трудову діяльність розпочала у фінансовому секторі, страховому та банківському  бізнесі на посадах заступника Голови Правління, начальника фінансово-економічного управління стратегічного планування,  кредитування.

Приєдналась до команди АРМА 03 квітня 2018 року.

Відповідає за контроль ефективності управління арештованими активами, переданими АРМА в управління управителю згідно з договором управління.

 

Марко Вячеслав Васильович

Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи АРМА

Народився 16 червня 1975 року в с. Великі Ком’яти, Закарпатської області.

Має дві вищі освіти,  які здобув у Національній академії оборони України та Київському Інституті Військово-Повітряних Сил.

Трудову діяльність розпочав у 1992 році у Збройних Силах України. Мав досвід роботи у Міністерстві Оборони України та в Міністерстві захисту, довкілля та природних ресурсів України.

У 2022 році призначений на посаду головного спеціаліста з мобілізаційної роботи  Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

 

Шмигора Павло Васильович

Завідувач Сектору запобігання та виявлення корупції

Народився 30 серпня 1990 року.

У 2012 році закінчив Національний транспортний університет за спеціальністю "Правознавство". Трудову діяльність  розпочав з 2011 року у приватному секторі. З 2016 року працював на посадах державної служби, зокрема у сфері запобігання та виявлення корупції. З липня 2023 року долучився до нової команди АРМА.

10 жовтня 2023 року призначений на посаду завідувача Сектору з питань запобігання та виявлення корупції центрального апарату АРМА.

До основних завдань Сектору належить розроблення, організація та контроль за проведенням заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням та правопорушенням, пов'язаним з корупцією в центральному апараті АРМА, а також контроль за дотриманням антикорупційного законодавства, у тому числі у МТУ АРМА.

 

Садова Світлана Василівна 

в.о начальника Управління бухгалтерського обліку та фінансово-господарського забезпечення, в.о головного бухгалтера

Народилася 20 січня 1987 року в с. Пекарі на Черкащині.

Має вищу фінансову освіту, магістр.

Трудову діяльність розпочала у 2009 році в Державному казначействі України. Працювала у Департаменті видатків державного бюджету.

Має подяку Державного казначейства України.

З 2017 року працює на посаді головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку і звітності.
З березня 2023 року виконує обов'язки головного бухгалтера.

Згідно з розподілом обов'язків координує фінансове планування видатків АРМА, використання бюджетних призначень, складання фінансової та бюджетної звітності Агенства.

 

Тесленко Віталій Валерійович

Начальник Відділу внутрішнього аудиту АРМА

Народився 19 травня 1988 року в м. Київ.

Має вищу юридичну освіту, яку здобув у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Трудову діяльність розпочав у 2012 році у прокуратурі Шевченківського району, де згодом став прокурором прокуратури Шевченківського району міста Києва.

У 2022 році призначений на посаду Радника Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

З 2023 року очолив  Відділ внутрішнього аудиту  АРМА.

 

Бутко Валентина Борисівна

Завідувач сектору внутрішнього контролю та оцінки ризиків

Народилася на Полтавщині.

Має вищі юридичну та педагогічні освіти. Трудову діяльність розпочала в 1994 з педагогічної праці. Працювала на різних посадах, зокрема у відділі забезпечення прийому громадян Управління по роботі зі зверненнями громадян Департаменту комунікації‚ документообігу та контролю Міністерства юстиції України.

З 2020 року розпочала роботу в АРМА на посаді головного спеціалісту відділу управління ризиками Національного агентства України з питань виявлення‚ розшуку та управління активами‚ одержаними від корупційних та інших злочинів та наразі обіймає посаду завідувача Сектору внутрішнього контролю та оцінки ризиків АРМА.

Згідно з розподілом обов’язків координує наповнення та ведення реєстру ризиків, які можуть виникати під час службової діяльності посадових осіб центрального апарату АРМА та його міжрегіональних територіальних управлінь.

Скліфус Олена Станіславівна

Головний спеціаліст з питань режимно-секретної роботи

Народилася 10 травня 1970 року в м. Кіровоград.

Має вищу педагогічну освіту, магістр державного управління і управління проєктами, має диплом міжнародного рівня  Вищої школи управління охороною праці (WSZOP) Республіка Польща. Трудову діяльність розпочала у 1993 році в органах внутрішніх справ України. Працювала на різних посадах, зокрема у режимно-секретному відділі Департаменту карного розшуку МВС України, полковник міліції.

Має такі нагороди: нагрудний знак Міністерства внутрішніх справ України «За відзнаку в службі» І та ІІ, ступенів,  медаль «За доблесть і відвагу у службі в карному розшуку» І та ІІ ступені, Почесні грамоти Міністерства внутрішніх справ України.

З 2017 року очолює посаду головного спеціаліста з питань режимно-секретної роботи в АРМА.

Згідно з розподілом обов’язків координує своєчасне розроблення та реалізацію заходів, що забезпечують охорону державної таємниці та здійснює контроль режиму секретності АРМА.