Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Внутрішній аудит

Робота в умовах війни та інтеграція у європейський простір потребує нових підходів до розвитку консультаційних та інформаційних знань.

Актуальною є необхідність імплементації високих стандартів, сучасного досвіду, найкращих практик усього цивілізованого світу.

З урахуванням особливої важливості виявлення, розшуку та управління арештованими активами, в Агентстві за стандартами ЄС діє незалежний внутрішній аудит.

Діяльність внутрішніх аудиторів забезпечує вчасну адаптацію до нових умов у середовищі, підвищення ефективності АРМА при виконанні своєї місії, дотримання законності та ефективності використання бюджетних коштів.

Довідково: відповідно до звіту Рахункової палати 2022 року, в АРМА діяльність з внутрішнього аудиту відповідає встановленим стандартам.

 

ДЕКЛАРАЦІЯ внутрішнього аудиту Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

 

План діяльності АРМА з внутрішнього аудиту на 2024-2026 роки (зі змінами)

План діяльності АРМА з внутрішнього аудиту на 2024 - 2026 роки

План діяльності АРМА з внутрішнього аудиту на 2023 - 2025 роки 

 

Наказ АРМА від 02.01.2024 №2 "Про затвердження Порядку здійснення внутрішнього аудиту в АРМА" 

Наказ АРМА від 01.08.2022 № 181 "Про затвердження Порядку здійснення внутрішнього аудиту в АРМА

Наказ АРМА від 11.12.2019 № 587 "Про затвердження Порядку здійснення внутрішньої оцінки якості внутрішнього аудиту в АРМА"

Наказ АРМА від 22.12.2018 № 369 "Про затвердження Критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, здійснюється відбір об'єктів для проведення планових внутрішніх аудитів та визначається періодичністю проведення таких аудитів"