Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Переваги роботи у Національному агентстві

Національне агентство – новостворена установа, яка не має аналогів в Україні, натомість у всіх державах-членах ЄС та у багатьох інших країнах світу функціонують подібні структури. Робота у Національному агентстві – це можливість стати першопрохідцями, розпочати нову діяльність у правовому полі України, яка водночас добре відома і зрозуміла в іноземних державах.

Національне агентство намагатиметься створити належний рівень винагороди своїм працівникам з поступовим переходом до пропозицій, які відповідатимуть і перевищуватимуть відповідні пропозиції до вакантних посад у приватному секторі.

Зосередження в одному колективі фахівців з різних напрямків діяльності у сфері права, фінансів, менеджменту та інформаційних технологій відкривають перспективи професійного зростання для кожного співробітника в інших сферах діяльності.

Робота у Національному агентстві – це робота на результат, якого очікує суспільство та потребує держава.

Успішна кар’єра в Національному агентстві – це  унікальний досвід та практика, які відкривають перспективи для подальшого професійного розвитку як в системі органів державної влади в Україні, так і в середовищі фахових іноземних та міжнародних організацій, а також у приватному секторі.

 

Важливо! 

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, за дорученням Голови АРМА від 01 жовтня 2018 року №17/9-18 проводяться комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення, а також щодо неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та повідомлення Державної фіскальної служби України про прийняття працівника на роботу в установленому законодавством порядку.