Ц
Ц
Ц
A
A
A+
13-01-2021

Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для надання послуг з оцінки домоволодіння, що складається з двох земельних ділянок та садового будинку у Київській області

Інформація щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності: домоволодіння, що складається з двох земельних ділянок та садового будинку, за адресою: Київська область, Вишгородський район, Хотянівська сільська рада.

Відомості про об’єкти оцінки: домоволодіння, що складається з двох земельних ділянок та садового будинку, за адресою: Київська область, Вишгородський район, Хотянівська сільська рада (далі - Актив).

Характеристики Активу:

земельна ділянка, площею 0.1152 га, за адресою: Київська область, Вишгородський район, Хотянівська сільська рада;

земельна ділянка, площею 0,1145 га, за адресою: Київська область Вишгородський район, Хотянівська сільська рада;

садовий будинок, площею 184 кв.м., за адресою: Київська область, Вишгородський район, Хотянівська сільська рада.

Підстава передачі Активу в АРМА: ухвали Печерського районного суду м. Києва від 08.05.2020 у справах № 757/10483/20-к та № 757/10474/20-к.

Подача документів здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності, виключно у паперовій формі у скриньку АРМА. Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи.

Документи для участі в конкурсі:

1) Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (Зразок); 

2) Інформація про претендента (Зразок);

3) Вимоги до претендента.

Прийом документів триває до 26.01.2021 до 17:00.