Ц
Ц
Ц
A
A
A+
18-11-2020

Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для надання послуг з оцінки корпоративних прав, цінних паперів, майнових прав інтелектуальної власності, нерухомого та рухомого майна Українського Медіа Холдингу

Інформація щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності корпоративні права, цінні папери, майнові права інтелектуальної власності, нерухомого та рухомого майна Українського Медіа Холдингу (УМХ).

Відомості про об’єкти оцінки: корпоративні права, цінні папери, майнові права інтелектуальної власності, нерухомого та рухомого майна Українського Медіа Холдингу (УМХ).

Підстава передачі Активів в АРМА: ухвала слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 09.09.2019 у справі № 757/44199/19-к.

Подача документів здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору суб'єктів оціночної діяльності, виключно у паперовій формі у скриньку АРМА. Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи.

Документи для участі в конкурсі:

1) Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (Зразок); 

2) Інформація про претендента (Зразок);

3) Вимоги до претендента.

 

Прийом документів триває до 17:00 03.12.2020.

 

Платником послуг з оцінки є переможець конкурсного відбору управителя Активами.