Ц
Ц
Ц
A
A
A+
14-04-2023

Оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для рухомого та нерухомого майна: спецтехніка та устаткування, призначене для будівництва автомобільних доріг і змішувальна установка (завод)

Інформація щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності:  рухоме та нерухоме майно: спеціальна техніка та устаткування, призначене для будівництва автомобільних доріг і змішувальна установка (завод)

Відомості про об’єкти оцінки: рухоме та нерухоме майно: спеціальна техніка та устаткування, призначене для будівництва автомобільних доріг і змішувальна установка (завод) в Миколаївській області.

Опис активів:

Автогрейдер марки «VOLVO-G930»

Дорожній каток

Екскаватор - марки JCB Diesel Max

Екскаватор - марки JCB

Грейдер

Бульдозер

Каток

Автомобіль MAZ з бочкою

Каток DC – 30

Дизельна електростанція АD580

Генератор АС39

Установка для влаштування придорожніх смуг

Асфальтно – бетонний змішувач (модульний завод), який складається: з бункер попереднього дозування, горизонтальна стрічка на подачу бункера негабарита, наклонений конвеєр подачі кам’яних матеріалів на грохот, операторська, бункер подачі мінерального порошку, сушильний барабан для нагріву матеріалів, топочна, витяжка (димосос), бункер гарячих матеріалів, механізм подачі целюлози, вагова, вагова внутрішній прилад, змішувач речовин, бункер габарита та накопичувача, бункер подачі готової суміші і накопичувач, лебідка, резервуар подачі целюлози, ємність для зберігання дизельного палива, бочка для прийняття та зберігання бітума, прилад для розігріву бітума та заводу, лабораторія, ваги. Назва по документам: Асфальтозмішувальна установка /АЗУ/ Lintec CSD 2500/5/50B, 2013 р.в.

змішувальна установка (завод) «BENNINGHOVEN ECO 300, № 101 341-145682», який складається з наступних елементів: змішувальна башня, на який міститься срібляста табличка з номерним написом; фундамент; секція зважування та змішування. на який міститься табличка з номерним написом; модуль гарячої бункеровки; механічний грохот, на який міститься табличка з номерним написом; шнек, на який міститься табличка з номерним написом; устаткування переміщення асфальту; бункери (2шт) накопичувач готової суміші; бункери (3 шт) готової суміші; асперація, на який міститься табличка з номерним написом; система подачі бітума (3 бочки), на яких міститься табличка з номерними написами; сушильний барабан з горілкою, на якому міститься табличка з номерним написом; компресор на якому міститься табличка з номерним написом; трансформаторна (дизель генератор); модуль попереднього дозування, який складається з п’яти бункірів; галерея, на який міститься табличка з номерним написом; циліндрична ємкість об’ємом 40метрів кубічних; кабіна управління, на якій міститься табличка з номерним написом; господарське приміщення на якому міститься інвентарний номер. Назва за документами: асфальтозмішувальна установка BENNINGHOVEN ECO 3000 (АЗУ ЕСО 3000, 2011 р.в.), контейнерного типу.

 

Підстава передачі Активу в АРМА: ухвала слідчого судді Центрального районного суду м. Миколаєва від 22.11.2022 у справі за № 490/3005/22.

Документи для участі в конкурсі:

1) Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності (Зразок); 

2) Інформація про претендента (Зразок);

3) Вимоги до претендента.

Прийом документів триває до 27.04.2023 до 16:00.

Платником послуг з оцінки є переможець конкурсного відбору управителя Активом.