Ц
Ц
Ц
A
A
A+

ОГОЛОШЕНО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР УПРАВИТЕЛЯ: КОРПОРАТИВНІ ПРАВА, РУХОМЕ ТА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТОВ «УКРТРАНСПНЕВМАТИКА» У СУМСЬКІЙ ОБЛ.

25-06-2024

Оголошено конкурсний відбір управителів активом: 

Назва активу: корпоративні права, рухоме та нерухоме майно ТОВ «УКРТРАНСПНЕВМАТИКА» у Сумській обл.

Характеристика активу: корпоративні права, рухоме та нерухоме майно, незавершені капітальні інвестиції, основні засоби, рухоме та нерухоме майно, спеціальне обладнання, комп`ютерна техніка та транспортні засоби

Опис активу: 100% (сто відсотків) корпоративних прав ТОВ «УКРТРАНСПНЕВМАТИКА» (ЄДРПОУ 33486527, адреса: Сумська обл., місто Лебедин, вулиця Сумська, будинок 92) у вигляді статутного капіталу у розмірі 2 204 133,00  (два мільйони двісті чотири тисячі сто тридцять три), які належать АКЦОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ТРАНСПНЕВМАТИКА» (ОГРН 1025202198053, ОКПО: 05744521, КПП: 522401001, ИНН: 5224001190, РФ, Нижегородська область, м. Первомайск, вул. Мочаліна, буд. 2А);

незавершені капітальні інвестиції, основні засоби, рухоме та нерухоме майно, спеціальне обладнання, комп`ютерна техніка та транспортні засобів (згідно з переліком)

нерухоме майно розташоване за адресою: Україна, Сумська область, місто Лебедин, вулиця Сумська, будинок 92, а саме: Адміністративно-побутовий корпус з підвалом літер "А" - площею - 3687,9 кв.м., огорожа №1-3; Цех залізобетонний літер "Б" - площею - 13156,3 кв.м; Склад металевий літер "В" - площею - 206,4 кв.м.; Склад металевий літер "Г" - площею - 186,6 кв.м.; Пожежний склад літер "Е" - площею 67,7 кв.м.; Прохідна літер "Д" - площею - 8,5 кв.м.; Кузня літер "Ж" - площею - 258,0 кв.м.; Столярний цех літер "З" - площею - 350,7 кв.м.; Склад літер "И" - площею - 638,0 кв.м.; Склад літер "Л" – площею 187,0 кв.м.; Склад літер "К" - площею - 187,2 кв.м.; Гараж літер "О" - площею 454,4 кв.м.; Пилорама літер "П", очисні споруди, літер "Р", сторожка літер "С", трансформаторна літер "М", огорожа; 

нерухоме майно розташоване за адресою: Україна, Сумська область, місто Лебедин, вулиця Сумська, будинок 92/1, а саме: нежитлова будівля, колишня котельня, загальною площею 713,5 кв.м; 

земельна ділянка площею (га): 3.3966, розташована за адресою: Україна, Сумська область, місто Лебедин, вулиця Сумська, цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оброни та іншого призначення; 

земельна ділянка площею (га): 0.156, розташована за адресою: Україна, Сумська область, місто Лебедин, вулиця Сумська; цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оброни та іншого призначення. 

Підстава передачі Активу в АРМА: Ухвала слідчого судді Зарічного районного суду міста Суми від 21.11.2023 у справі № 591/5294/22 (провадження
№ 1-кс/591/3837/23); ухвала слідчого судді Зарічного районного суду міста Суми від 16.03.2023 у справі № 591/5294/22 (провадження № 1-кс/591/912/23); ухвала слідчого судді Зарічного районного суду міста Суми від 20.04.2023 у справі № 591/5294/22 (провадження № 1-кс/591/1333/23).

Потенційними управителями можуть бути: юридичні особи або фізична особа-підприємець зареєстровані в установленому законодавством порядку, метою діяльності яких є отримання прибутку 

Термін прийому тендерних пропозицій до 15.00 год 05.07.2024

Попередні кваліфікаційні критерії та інші вимоги до учасників конкурсу

 

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua (при зверненні слід обов'язково використовувати електронний цифровий підпис) або за тел. (044)290-08-52.

Потенційними управителями може бути подана інформація про очікувані щомісячні надходження до державного бюджету, про очікувані розміри винагороди управителя у вигляді процентів з доходів від управління та програма управління активами (зразок), яка відповідає засадам ефективності управління із можливістю внесення зауважень до попередніх кваліфікаційних критеріїв, умов технічної специфікації та інших вимог щодо управління активами.

Інформація про очікувані результати з управління активами подається у вигляді електронного документу (зразок)з накладанням кваліфікованого електронного підпису на офіційну електронну адресу АРМА info@arma.gov.ua до 15:00 05.07.2024 року.

УВАГА! Програма управління обов’язково повинна містити інформацію потенційного управителя щодо гарантованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на суму надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку Учасник готовий сплачувати за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів. 

Подання потенційними управителями документів в рамках попередніх консультацій будуть використовуватися АРМА під час підготовки до проведення закупівлі, якщо вони не призводять до порушення статті 5  Закону України «Про публічні закупівлі». Проведення АРМА попередніх консультацій не вважається участю суб’єктів господарювання у підготовці вимог до тендерної документації та не тягне за собою виникнення зобов‘язань з боку АРМА щодо переваг учасникам ринку, що брали участь в консультаціях, при проведенні конкурсу по відбору управителів активів у відповідності до законодавства про публічні закупівлі. 

Конкурсний відбір юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців, які можуть здійснювати управління активами проводиться у відповідності до законодавства про публічні закупівлі, вид закупівлі - відкриті торги. 

УВАГА! Наголошуємо на тому, що процедуру відбору управителів буде проведено у відповідності до вимог, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», шляхом використання електронної системи закупівель та затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178  особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, та інших вимог чинного законодавства. 

З переможцем конкурсу, проведеного у відповідності до вимог передбачених Законом України «Про публічні закупівлі»,  укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».