Ц
Ц
Ц
A
A
A+

ОГОЛОШЕНО КОНКУРСНИЙ ВІДБІР УПРАВИТЕЛЯ: НЕРУХОМЕ МАЙНО "КУРОРТ ОРЛОВЩИНА" № 712/6.1

08-07-2024

Оголошено конкурсний відбір управителів активами: Об’єкти нерухомого майна ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» (код ЄДРПОУ 02583780), а саме санаторій «Курорт Орловщина» та офіс продажу путівок санаторію

Дане оголошення створено  з метою проведення попередніх консультацій, відповідно до частини 4 статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі», та аналізу ринку для підготовки тендерної документації щодо проведення конкурсу з відбору управителя арештованими активами. 

Назва активу: 

- об’єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 933627312232, який розташований за адресою: комплекс будівель та споруд, об’єкт житлової нерухомості Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Орлівщина, вул. Лісна, буд.32 (санаторій «Курорт Орловщина);

- об’єкт нерухомого майна за реєстраційним номером 1350404112101, який розташований за адресою: Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Володимира Великого князя, буд. 18 (офіс продажу путівок санаторію).. 

Характеристика активу: нерухоме майно

Опис активу: Санаторій «Курорт Орловщина» (об’єкт №1) це комплекс будівель та споруд, які знаходяться за адресою: Дніпропетровська область, Новомосковський р-н, с. Орлівщина, вул. Лісна, буд. 32. На території знаходяться їдальня, бювет, корпуси, котеджі, будиночки, літній кінотеатр, адміністративний корпус, пляж, ресторан, бібліотека, зона паркування для автомобілів, котельня, очисна станція, свердловина 76 метрів з мінеральною водою «Новомосковська», яка використовується для лікування.

Офіс продажу путівок санаторію (об’єкт №2) знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Володимира Великого князя, буд. 18. Об’єкт складається з нежитлового приміщення загальною площею 102,2 кв.м., має задовільний стан, комунікації (електроенергія, водопостачання) наявне.

Підстава передачі активу в АРМА: ухвала слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 03.04.2023 у справі № 757/12536/23-к

 

Потенційними управителями можуть бути: юридичні особи або фізична особа-підприємець зареєстровані в установленому законодавством порядку, метою діяльності яких є отримання прибутку.

Попередні кваліфікаційні критерії та інші вимоги до учасників конкурсу

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua (при зверненні слід обов'язково використовувати електронний цифровий підпис) або за тел. (044) 290-08-52.

Потенційними управителями може бути подана інформація про очікувані щомісячні надходження до державного бюджету, про очікувані розміри винагороди управителя у вигляді процентів з доходів від управління та програма управління активами (зразок), яка відповідає засадам ефективності управління із можливістю внесення зауважень до попередніх кваліфікаційних критеріїв, умов технічної специфікації та інших вимог щодо управління активами.

Інформація про очікувані результати з управління активами подається у вигляді електронного документу (зразок) з накладанням кваліфікованого електронного підпису на офіційну електронну адресу АРМА info@arma.gov.ua до 15 год 00 хв 02.08.2024.

УВАГА! Програма управління обов’язково повинна містити інформацію потенційного управителя щодо гарантованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на суму надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку Учасник готовий сплачувати за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів.

Подання потенційними управителями документів в рамках попередніх консультацій будуть використовуватися АРМА під час підготовки до проведення закупівлі, якщо вони не призводять до порушення статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі». Проведення АРМА попередніх консультацій не вважається участю суб’єктів господарювання у підготовці вимог до тендерної документації та не тягне за собою виникнення зобов‘язань з боку АРМА щодо переваг учасникам ринку, що брали участь в консультаціях, при проведенні конкурсу по відбору управителів активів у відповідності до законодавства про публічні закупівлі. 

Конкурсний відбір юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців, які можуть здійснювати управління активами проводиться у відповідності до законодавства про публічні закупівлі, вид закупівлі - відкриті торги. 

УВАГА! Наголошуємо на тому, що процедуру відбору управителів буде проведено у відповідності до вимог, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», шляхом використання електронної системи закупівель та затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р.
№ 1178  особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, та інших вимог чинного законодавства. 

З переможцем конкурсу, проведеного у відповідності до вимог передбачених Законом України «Про публічні закупівлі»,  укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».

Термін прийому тендерних пропозицій до 15.00 02.08.2024