Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Оголошено конкурсний відбір юридичних осіб для організації та проведення електронних торгів арештованими активами

11-10-2021

УВАГА! ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗАВЕРШЕНО

 

З метою забезпечення можливості виконання АРМА функції реалізації активів оголошується конкурсний відбір юридичних осіб для організації та проведення електронних торгів арештованими активами.

Для  участі у відповідному відборі необхідно надати АРМА:

- заяву про згоду взяти участь у відборі юридичних осіб, які можуть надавати послуги з організації та проведення електронних торгів арештованими активами (додається);

інформацію, документи, матеріали та відомості, які свідчать про відповідність кваліфікаційним характеристикам (додається);

інформацію про юридичну особу у довільній формі (зокрема, у вигляді презентації, в якій зазначається основна діяльність компанії, головні здобутки та досягнення, переваги на відповідних ринках та іншу інформацію).

Зазначену вище інформацію, документи, матеріали та відомості необхідно надсилати до АРМА на паперових носіях інформації на поштову адресу: 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, а копії таких матеріалів, виготовлених шляхом сканування, – також на електронну адресу: info@arma.gov.ua.

УВАГА! Зазначену інформацію, документи, матеріали та відомості необхідно надіслати до АРМА не пізніше 15 год. 45 хв. 22 жовтня 2021 рокуКінцевою датою подання документів є дата надходження сканованих копій документів на електронну адресу АРМА.

Звертаємо увагу на необхідність забезпечення достовірності, повноти та якості інформації, документів, матеріалів та відомостей, які будуть надсилатися для участі у конкурсі.