Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Оголошено конкурсний відбір юридичних осіб для організації та проведення електронних торгів арештованими активами

11-01-2023

Запрошення до співпраці щодо організації та проведення електронних торгів арештованими активами

З метою забезпечення можливості виконання АРМА функції реалізації активів оголошується конкурсний відбір юридичних осіб для організації та проведення електронних торгів арештованими активами.

Для  участі у відповідному відборі необхідно надати АРМА:

- заяву про згоду взяти участь у відборі юридичних осіб, які можуть надавати послуги з організації та проведення електронних торгів арештованими активами (додається);

інформацію, документи, матеріали та відомості, які свідчать про відповідність кваліфікаційним характеристикам (додається);

Додатково, учасник може надати інформацію про юридичну особу у довільній формі (зокрема, у вигляді презентації, в якій зазначається основна діяльність компанії, головні здобутки та досягнення, переваги на відповідних ринках та іншу інформацію).

Зазначена вище інформація, документи, матеріали подаються у прошитому та пронумерованому вигляді на паперових носіях інформації до закінчення строку подачі документів, встановленого в оголошенні про проведення конкурсу, двома способами:

1) через скриньку «Для кореспонденції» АРМА, що розташована в будівлі центрального апарату АРМА за адресою: м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1;

2) засобами поштового зв’язку листом з описом, на поштову адресу: вул. Бориса Грінченка, 1, м. Київ, 01001. У такому випадку, з метою повідомлення АРМА про факт подання документів засобами поштового зв’язку, копія заяви про згоду взяти участь у відборі юридичних осіб, які можуть надавати послуги з організації та проведення електронних торгів арештованими активами, та опису вкладення листа (з відміткою поштового відділення), виготовлені шляхом сканування, надсилаються АРМА на електронну адресу: info@arma.gov.ua. Копії зазначених документів надсилаються з обов’язковим використанням кваліфікованого електронного підпису.

УВАГА! Прийом документів триває 25.01.2023 до 16:00

Звертаємо увагу на необхідність забезпечення достовірності, повноти та якості інформації, документів, матеріалів та відомостей, які будуть надсилатися для участі у конкурсі.