Ц
Ц
Ц
A
A
A+
15-05-2020

Пошук управителя: 126 об’єктів нерухомості на території України та корпоративні права

УВАГА! ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗАВЕРШЕНО

 

Актив: Об’єкти нерухомості на території України та корпоративні права.

Характеристики активів:

- 126 об’єктів нерухомого майна (комерційна нерухомість) на території Київської, Львівської, Полтавської, Одеської, Дніпропетровської, Житомирської, Харківської, Рівненської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей та м. Києва;

- корпоративні права Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрбізнес ЛТД» (код ЄДРПОУ 38346204) на частку в його статутному капіталі.

 

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua. При зверненні слід обов'язково використовувати електронний цифровий підпис.

Підстава передачі активу в АРМА: Ухвала Дніпровського районного суду міста Києва від 07.04.2020 у справі № 757/28806/18-к. 

Хто може бути учасником конкурсу?

Лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку;                              

Документи для участі в конкурсі

Документи подаються відповідно до Порядку надання документів особами, які виявили бажання прийняти участь у відборі управителів арештованими активами (Посилання);

1. Заява про згоду на участь в конкурсі (ЗРАЗОК);

2. Програма управління активами (ЗРАЗОК);

3. Інформація про відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК);

4. Документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК).

Подача документів

УВАГА! Подання документів виключно у паперовій формі у скриньку АРМА або поштою.
Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи.

Строк

Прийом документів з моменту публікації оголошення до 25.05.2020 включно.

 

УВАГА! Додатково наголошуємо на тому, що важливе, ключове значення для конкурсного відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої Програми управління активами, оскільки відбір управителів АРМА – це конкуренція не тільки цінових пропозицій, а саме змісту програм управління.

УВАГА! Програма управління обов’язково повинна містити пропозицію потенційного управителя щодо прогнозованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на надходження від управління Активом у розрізі місяців (а саме з прогнозованими щомісячними надходженнями) та суми надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку готовий сплачувати потенційний управитель за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів (сума має бути виражена в гривнях без ПДВ).

З переможцем конкурсного відбору укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».

 

ІНШІ МАТЕРІАЛИ

28-06-2023

Нежитлова нерухомість в Ужгороді

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗАВЕРШЕНО

28-06-2023

Санаторій "Шаян", Закарпатська обл.

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗАВЕРШЕНО