Ц
Ц
Ц
A
A
A+
25-11-2021

Пошук управителя: 8 земельних ділянок, що розташовані на території Теплицької селищної ради Гайсинського району Вінницької області

УВАГА! ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗАВЕРШЕНО

 

Активи: земельні ділянки у Вінницькій області.

Характеристика активу: земельні ділянки, що розташовані на території Теплицької селищної ради Гайсинського району Вінницької області, а саме:

-        земельна ділянка площею 2.1495 га

-        земельна ділянка площею 2.4918 га

-        земельна ділянка площею 2.3846 га

-        земельна ділянка площею 2.1468 га

-        земельна ділянка площею 2.6705 га

-        земельна ділянка площею 2.4151 га

-        земельна ділянка площею 2.486 га

-        земельна ділянка площею 2.1677 га

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА; info@arma.gov.ua (тел. 044-290-08-49). При зверненні слід обов'язково використовувати електронний цифровий підпис.

Підстава передачі активу в АРМА: ухвала Теплицького районного суду Вінницької області від 17.03.2021 у справі № 144/1058/20. 

Подача документів

УВАГА! 

Подання документів, відповідно до Порядку, виключно у паперовій формі у скриньку АРМА або поштою.

Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи.

Хто може бути учасником конкурсу?

Лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку

Документи для участі в конкурсі

Документи подаються відповідно до Порядку надання документів особами, які виявили бажання прийняти участь у відборі управителів арештованими активами (Посилання);

1. Заява про згоду на участь в конкурсі (ЗРАЗОК);

2. Програма управління активами (ЗРАЗОК);

3. Інформація про відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК).

Строк

Прийом документів триває до 10.01.2022 до 17:00.

 

УВАГА! Додатково наголошуємо на тому, що важливе, ключове значення для конкурсного відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої Програми управління активами, оскільки відбір управителів АРМА – це конкуренція не тільки цінових пропозицій, а саме змісту програм управління.

УВАГА! Програма управління  обов’язково повинна містити пропозицію потенційного управителя щодо прогнозованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на надходження від управління Активом у розрізі місяців (а саме з прогнозованими щомісячними надходженнями) та суму надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку Учасник готовий сплачувати за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів.

З переможцем конкурсного відбору укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».