Ц
Ц
Ц
A
A
A+
28-06-2023

Пошук управителя: будівлі та споруди дитячого оздоровчого комплексу "Збруч", який знаходиться у смт Скала-Подільська Тернопільської області

Активи: Нерухоме майно у Тернопільській області.

Характеристика активів: об’єкт нерухомого майна в смт Скала-Подільська Тернопільської області.

Опис активів:

Зазначений обʼєкт являє собою будівлі та споруди дитячого оздоровчого комплексу закритого акціонерного товариства по туризму та екскурсіях, загальною площею 3217,4 кв.м, який складається з:

- головного корпусу позн. літ. "А" площею 1839,6 кв.м;

- столова позн. літ. "В" площею 655,4 кв.м;

- адмінкорпус позн. літ. "В" площею 305,7 кв.м;

- механічна майстерня позн. літ. "Г" площею 293,2 кв.м;

- павільйон "Мрія" позн, літ. "3" площею 123,5 кв. м.

 

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА; info@arma.gov.ua (тел. 044-290-08-52, моб. 093-273-53-06). При зверненні слід обов'язково використовувати електронний цифровий підпис.

 

Підстава передачі активу в АРМА: ухвала слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 14.10.2022 у справі № 757/28080/22-к.   

Подача документів

УВАГА! 

Подання документів, відповідно до визначених критеріїв, виключно у паперовій формі у скриньку АРМА або поштою.

Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи

Хто може бути учасником конкурсу?

Лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку

Документи для участі в конкурсі

Документи подаються відповідно до Переліку документів, порядку їх подання та кваліфікаційних критеріїв для участі у конкурсному відборі управителів арештованими активами (Посилання);

1. Заява про згоду на участь в конкурсі (ЗРАЗОК);

2. Програма управління активами (ЗРАЗОК);

3. Інформація про відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК).

Строк

Прийом документів триває до 24.07.2023 до 16:00

 

УВАГА! Додатково наголошуємо на тому, що важливе, ключове значення для конкурсного відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої Програми управління активами, оскільки відбір управителів АРМА – це конкуренція не тільки цінових пропозицій, а саме змісту програм управління.

УВАГА! Програма управління  обов’язково повинна містити пропозицію потенційного управителя щодо прогнозованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на надходження від управління Активом у розрізі місяців (а саме з прогнозованими щомісячними надходженнями) та суму надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку Учасник готовий сплачувати за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів.

З переможцем конкурсного відбору укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».