Ц
Ц
Ц
A
A
A+
25-03-2021

Пошук управителя: частина магістрального нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок»

УВАГА! ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗАВЕРШЕНО

 

Активи: Частина магістрального нафтопродуктопроводу  «Самара – Західний напрямок».

Характеристики активів:

об’єкти нерухомого майна, будівлі, споруди, технологічні об’єкти та лінійні ділянки, які безпосередньо задіяні у забезпеченні виробничої діяльності технологічного комплексу розташованої на території України частини магістрального нафтопродуктопроводу  «Самара – Західний напрямок».

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua (тел. 299-02-06). При зверненні слід обов'язково використовувати електронний цифровий підпис.

Підстава передачі активу в АРМА: ухвала Вищого антикорупційного суду від 23.02.2021 у справі № 991/1285/21.

 

Подача документів

УВАГА! 

Подання документів, відповідно до Порядку, виключно у паперовій формі у скриньку АРМА або поштою.
Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи.

Хто може бути учасником конкурсу?

Лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку, у яких наявна діюча ліцензія на право провадження господарської діяльності з транспортування нафти або нафтопродуктів магістральним трубопроводом, та які володіють відповідним досвідом господарської діяльності у цій сфері не менше 5 років.

Документи для участі в конкурсі

Документи подаються відповідно до Порядку надання документів особами, які виявили бажання прийняти участь у відборі управителів арештованими активами (Посилання);

1. Заява про згоду на участь в конкурсі (ЗРАЗОК);

2. Програма управління активами (ЗРАЗОК);

3. Інформація про відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК). 

Строк

Прийом документів триває до 09.04.2021 до 15:45

 

УВАГА! Додатково наголошуємо на тому, що важливе, ключове значення для конкурсного відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої Програми управління активами, оскільки відбір управителів АРМА – це конкуренція не тільки цінових пропозицій, а саме змісту програм управління.

УВАГА! Програма управління обов’язково повинна містити пропозицію потенційного управителя щодо прогнозованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на надходження від управління Активом у розрізі місяців (а саме з прогнозованими щомісячними надходженнями) та суму надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку Учасник готовий сплачувати за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів.

З переможцем конкурсного відбору укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».

 

 

ІНШІ МАТЕРІАЛИ

11-10-2021

Нерухомість у Києві

Прийом документів триває до 15:45 22.10.2021

11-10-2021

Нерухомість у Києві

Прийом документів триває до 15:45 22.10.2021