Ц
Ц
Ц
A
A
A+
25-11-2021

Пошук управителя: домоволодіння, що складається з двох земельних ділянок та садового будинку у Київській області

УВАГА! ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗАВЕРШЕНО

 

Активи: домоволодіння, що складається з двох земельних ділянок та садового будинку, за адресою: Київська область, Вишгородський район, Хотянівська сільська рада.

Характеристика активу:

земельна ділянка, площею 0.1152 га, яка розташована за адресою: Київська область, Вишгородський район, Хотянівська с/рада

садовий будинок, площею 184 кв.м., який розташований за адресою: Київська область, Вишгородський район, сільська рада Хотянівська,

земельна ділянка, площею 0,1145 га, яка розташована за адресою: Київська область Вишгородського району, сільська рада Хотянівська.

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА; info@arma.gov.ua (тел. 044-290-08-49). При зверненні слід обов'язково використовувати електронний цифровий підпис.

Підстава передачі активу в АРМА: ухвали Печерського районного суду м. Києва від 08.05.2020 у справах № 757/10483/20-к та № 757/10474/20-к. 

Подача документів

УВАГА! 

Подання документів, відповідно до Порядку, виключно у паперовій формі у скриньку АРМА або поштою.

Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи.

Хто може бути учасником конкурсу?

Лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку

Документи для участі в конкурсі

Документи подаються відповідно до Порядку надання документів особами, які виявили бажання прийняти участь у відборі управителів арештованими активами (Посилання);

1. Заява про згоду на участь в конкурсі (ЗРАЗОК);

2. Програма управління активами (ЗРАЗОК);

3. Інформація про відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК).

Строк

Прийом документів триває до 10.01.2022 до 17:00.

 

УВАГА! Додатково наголошуємо на тому, що важливе, ключове значення для конкурсного відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої Програми управління активами, оскільки відбір управителів АРМА – це конкуренція не тільки цінових пропозицій, а саме змісту програм управління.

УВАГА! Програма управління  обов’язково повинна містити пропозицію потенційного управителя щодо прогнозованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на надходження від управління Активом у розрізі місяців (а саме з прогнозованими щомісячними надходженнями) та суму надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку Учасник готовий сплачувати за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів.

З переможцем конкурсного відбору укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».

 

Оголошення про конкурсний відбір управителя нерухомим майном від 21.10.2021

Оголошення про конкурсний відбір управителя нерухомим майном від 17.09.2021

 Оголошення про конкурсний відбір управителя нерухомим майном від 30.11.2020

 Оголошення про конкурсний відбір управителя нерухомим майном від 14.09.2020