Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Пошук управителя: корпоративні права ТОВ «Монофіламент» та нерухоме майно

22-03-2023

Активи: корпоративні права та нерухоме майно. 

Характеристика активу: корпоративні права та рухоме і нерухоме майно, що належить юридичним особам. 

Опис активів

статутний капітал (корпоративні права) ТОВ «Монофіламент», основним видом діяльності якої є виробництво штучних і синтетичних волокон у вигляді 100% частки статутного капіталу, що становить 1000 гривень та об`єкти нерухомості, що на праві спільної часткової приватної власності належать зазначеній юридичні особі.

Об`єкти нерухомості, що на праві спільної часткової приватної власності належать зазначеній юридичні особі, за адресою: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 78:

Перелік майна для завантаження (ТУТ).

 

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua (тел. 044-290-08-52  та моб. 093-273-53-06). При зверненні слід обов'язково використовувати кваліфікований електронний підпис.

Підстава передачі активу в АРМА: ухвала слідчого судді Новозаводського районного суду міста Чернігова від 24.08.2022 у справі № 751/3156/22.

Подача документів

УВАГА! 

Подання документів, відповідно до визначених критеріїв, виключно у паперовій формі у скриньку АРМА або поштою.

Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи

Хто може бути учасником конкурсу?

Лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку

Документи для участі в конкурсі

Документи подаються відповідно до Переліку документів, порядку їх подання та кваліфікаційних критеріїв для участі у конкурсному відборі управителів арештованими активами (Посилання);

1. Заява про згоду на участь в конкурсі (ЗРАЗОК);

2. Програма управління активами (ЗРАЗОК);

3. Інформація про відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК).

Строк

Прийом документів триває до 20.04.2023 до 16:00

 

УВАГА! Додатково наголошуємо на тому, що важливе, ключове значення для конкурсного відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої Програми управління активами, оскільки відбір управителів АРМА – це конкуренція не тільки цінових пропозицій, а саме змісту програм управління.

УВАГА! Програма управління  обов’язково повинна містити пропозицію потенційного управителя щодо прогнозованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на надходження від управління Активом у розрізі місяців (а саме з прогнозованими щомісячними надходженнями) та суму надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку Учасник готовий сплачувати за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів.

З переможцем конкурсного відбору укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».