Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Пошук управителя: корпоративні права, цінні папери, майнові права інтелектуальної власності, нерухоме та рухоме майно Українського Медіа Холдингу (УМХ)

12-06-2020

УВАГА! ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗАВЕРШЕНО

 

Актив: корпоративні права, цінні папери, майнові права інтелектуальної власності, нерухоме та рухоме майно Українського Медіа Холдингу (УМХ)

Характеристики активу:

Корпоративні права 72 юридичних осіб

Акції (цінні папери) 7 юридичних осіб

Майнові права інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, засвідчені 283 свідоцтвами на знаки для товарів і послуг

Нерухоме майно ( 5 нежилих приміщень та 1 нежитловий будинок, 1 земельна ділянка, 2 гаражних бокса)

Рухоме майно (поліграфічне обладнання у кількості 20 одиниць)

 

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua. При зверненні слід обов'язково використовувати електронний цифровий підпис.

Підстава передачі активів в АРМА: ухвала слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 09.09.2019 у справі № 757/44199/19-к

Хто може бути учасником конкурсу?

Лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку,

які (працівники яких) володіють досвідом управління та/або керівництва одним або декількома суб’єктами господарювання (або часткою в статутному капіталі такого суб’єкта у розмірі не менше 50 відсотків статутного капіталу) в наступних сферах:

-          організація надання рекламних послуг в Інтернет ЗМІ, на радіо та у періодичній пресі;

-          виробництво контенту для Інтернет ЗМІ та управління Інтернет ресурсами;

-          виробництво контенту для друкованих ЗМІ, виготовлення друкованої продукції, управління друкованими виданнями;

-          виробництво контенту для радіо та управління діяльністю радіостанцій;

-          управління майновими правами інтелектуальної власності, зокрема, на знаки для товарів та послуг у сфері медіа;

 

Наявність досвіду в декількох із зазначених сфер може бути перевагою.

 

УВАГА! Програма управління, окрім даних, передбачених затвердженою формою, обов’язково повинна містити пропозицію потенційного управителя щодо прогнозованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на надходження від управління Активом у розрізі місяців (а саме з прогнозованими щомісячними надходженнями) та суми надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку готовий сплачувати потенційний управитель за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів (сума має бути виражена в гривнях без ПДВ).

Програма управління повинна містити конкретні заходи з управління активами у перспективі не менше ніж на три роки та стосуватись всіх типів активів, щодо яких оголошений відбір управителя.

Програма повинна враховувати та відображати останні тенденції медіа  ринку, зокрема в частині стагнації друкованих ЗМІ, а також спаду ділової активності через запроваджені карантинні обмеження, шляхи врегулювання існуючої заборгованості перед кредиторами та заставодержателями активів групи УМХ, отримання (пролонгацію) ліцензій та інших дозвільних документів, судово-претензійну роботу у справах проти Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

Документи для участі в конкурсі

1. Заява про згоду на участь в конкурсі (ЗРАЗОК);

2. Програма управління активами (ЗРАЗОК);

3. Інформація про відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК);

4. Документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК).

Подача документів

УВАГА! Подання документів, відповідно до (Порядку), виключно у паперовій формі у скриньку АРМА або поштою.
Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи.

Строк

Прийом документів триває з 12.06.2020 до 03.07.2020, включно.

 

УВАГА! Додатково наголошуємо на тому, що важливе, ключове значення для конкурсного відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої Програми управління активами, оскільки відбір управителів АРМА – це конкуренція не тільки цінових пропозицій, а саме змісту програм управління.

УВАГА! Програма управління обов’язково повинна містити пропозицію потенційного управителя щодо прогнозованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на надходження від управління Активом у розрізі місяців (а саме з прогнозованими щомісячними надходженнями) та суму надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку Учасник готовий сплачувати за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів.

З переможцем конкурсного відбору укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».