Ц
Ц
Ц
A
A
A+
12-05-2020

Пошук управителя: нежитлові приміщення в Одесі

УВАГА! ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗАВЕРШЕНО

 

Актив: нежитлові приміщення у місті Одеса.

Характеристики активу:

нежитлові приміщення першого поверху за адресою: Одеська обл., м. Одеса, проспект Шевченка, загальною площею 1829,3  кв.м.

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua. При зверненні слід обов'язково використовувати електронний цифровий підпис.

Підстава передачі активу в АРМА: ухвала слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва від 08.11.2018 у справі № 761/40209/18. 

Хто може бути учасником конкурсу?

Лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку;                              

Документи для участі в конкурсі

Документи подаються відповідно до Порядку надання документів особами, які виявили бажання прийняти участь у відборі управителів арештованими активами (Посилання);

1. Заява про згоду на участь в конкурсі (ЗРАЗОК);

2. Програма управління активами (ЗРАЗОК);

3. Інформація про відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК);

4. Документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК).

Подача документів

УВАГА! Подання документів виключно у паперовій формі у скриньку АРМА або поштою.
Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи.

Строк

Прийом документів: 14 календарних днів з моменту публікації оголошення.

УВАГА! Додатково наголошуємо на тому, що важливе, ключове значення для конкурсного відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої Програми управління активами, оскільки відбір управителів АРМА – це конкуренція не тільки цінових пропозицій, а саме змісту програм управління.

УВАГА! Програма управління обов’язково повинна містити пропозицію потенційного управителя щодо прогнозованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на надходження від управління Активом у розрізі місяців (а саме з прогнозованими щомісячними надходженнями) та суми надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку готовий сплачувати потенційний управитель за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів (сума має бути виражена в гривнях без ПДВ).

З переможцем конкурсного відбору укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».

 

ІНШІ МАТЕРІАЛИ

29-04-2021

Нежитлова будівля станції технічного обслуговування в Києві

Прийом документів триває до 17:00 17.05.2021 

29-04-2021

Нерухомість у Києві

Прийом документів триває до 17:00 17.05.2021