Ц
Ц
Ц
A
A
A+
24-01-2023

Пошук управителя: рухоме майно (спеціальна техніка та устаткування) призначене для будівництва автомобільних доріг, яке розташоване в Миколаївській обл.

Активи: рухоме майно (спеціальна техніка та устаткування) призначене для будівництва автомобільних доріг.

Перелік активів: рухоме майно (спеціальна техніка та устаткування) призначене для будівництва автомобільних доріг, яке розташоване в Миколаївській області.

Опис активів:

Автогрейдер марки «VOLVO-G930»

Дорожній каток

Екскаватор - марки JCB Diesel Max

Екскаватор - марки JCB

Грейдер

Бульдозер

Каток

Автомобіль MAZ з бочкою

Каток DC – 30

Дизельна електростанція АD580

Генератор АС39

Установка для влаштування придорожніх смуг

Асфальтно – бетонний змішувач (модульний завод), який складається: з бункер попереднього дозування, горизонтальна стрічка на подачу бункера негабарита, наклонений конвеєр подачі кам’яних матеріалів на грохот, операторська, бункер подачі мінерального порошку, сушильний барабан для нагріву матеріалів, топочна, витяжка (димосос), бункер гарячих матеріалів, механізм подачі целюлози, вагова, вагова внутрішній прилад, змішувач речовин, бункер габарита та накопичувача, бункер подачі готової суміші і накопичувач, лебідка, резервуар подачі целюлози, ємність для зберігання дизельного палива, бочка для прийняття та зберігання бітума, прилад для розігріву бітума та заводу, лабораторія, ваги. Назва по документам: Асфальтозмішувальна установка /АЗУ/ Lintec CSD 2500/5/50B, 2013 р.в.

«Вибрационный каток» марка / модель BOMAG BW 219 D-4, рік випуску 2013

«Тандемный каток» марка / модель HAMM HDO 120V, рік випуску 2008

Екскаватор JCB 160 W

 

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua (тел. 044-290-08-52 та моб. 093-273-53-06). При зверненні слід обов'язково використовувати кваліфікований електронний підпис.

Підстава передачі активу в АРМА: ухвала слідчого судді Центрального районного суду м. Миколаєва від 22.11.2022 у справі за № 490/3005/22.  

Подача документів

УВАГА! 

Подання документів, відповідно до визначених критеріїв, виключно у паперовій формі у скриньку АРМА або поштою.

Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи

Хто може бути учасником конкурсу?

Лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку

Документи для участі в конкурсі

Документи подаються відповідно до Переліку документів, порядку їх подання та кваліфікаційних критеріїв для участі у конкурсному відборі управителів арештованими активами (Посилання);

1. Заява про згоду на участь в конкурсі (ЗРАЗОК);

2. Програма управління активами (ЗРАЗОК);

3. Інформація про відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК).

Строк

Прийом документів триває до 06.02.2023 до 16:00

 

УВАГА! Додатково наголошуємо на тому, що важливе, ключове значення для конкурсного відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої Програми управління активами, оскільки відбір управителів АРМА – це конкуренція не тільки цінових пропозицій, а саме змісту програм управління.

УВАГА! Програма управління  обов’язково повинна містити пропозицію потенційного управителя щодо прогнозованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на надходження від управління Активом у розрізі місяців (а саме з прогнозованими щомісячними надходженнями) та суму надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку Учасник готовий сплачувати за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів.

З переможцем конкурсного відбору укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».

ІНШІ МАТЕРІАЛИ

22-03-2023

Корпоративні права юридичних осіб

Прийом документів триває до 16:00 20.04.2023

22-03-2023

Корпоративні права ТОВ «Монофіламент» та нерухоме майно

Прийом документів триває до 16:00 20.04.2023