Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Пошук управителя: санаторій "Синяк", с. Синяк, Закарпатської обл.

28-06-2023

Активи: нерухоме майно в Закарпатській області.

Характеристика активів: об’єкт нерухомого майна в с. Синяк Закарпатської області.

Опис активів:

об’єкт нерухомого майна, а саме цілісний майновий комплекс, загальною площею 11664 кв.м., який у свою чергу складається з:

адмінкорпус; лікувальний корпус; спальний корпус; клуб-столова; спальний корпус; спальний корпус; спальний корпус; пошта, перукарня; котельня; овочесховище; граж-склад; прохідна з кафе; джерело; котельня; столярна майстерня; КМС; хлораторна; біофільтр очисних споруд; трансформаторна; насосна; трансформаторна; джерело; сарай; танцплощадка; бруківка.

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА; info@arma.gov.ua (тел. 044-290-08-52, моб. 093-273-53-06). При зверненні слід обов'язково використовувати електронний цифровий підпис.

Підстава передачі активу в АРМА: ухвала Печерського районного суду м. Києва від 06.02.2023 у справі за № 757/2673/23-к.   

Подача документів

УВАГА! 

Подання документів, відповідно до визначених критеріїв, виключно у паперовій формі у скриньку АРМА або поштою.

Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи

Хто може бути учасником конкурсу?

Лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку

Документи для участі в конкурсі

Документи подаються відповідно до Переліку документів, порядку їх подання та кваліфікаційних критеріїв для участі у конкурсному відборі управителів арештованими активами (Посилання);

1. Заява про згоду на участь в конкурсі (ЗРАЗОК);

2. Програма управління активами (ЗРАЗОК);

3. Інформація про відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК).

Строк

Прийом документів триває до 24.07.2023 до 16:00

 

УВАГА! Додатково наголошуємо на тому, що важливе, ключове значення для конкурсного відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої Програми управління активами, оскільки відбір управителів АРМА – це конкуренція не тільки цінових пропозицій, а саме змісту програм управління.

УВАГА! Програма управління  обов’язково повинна містити пропозицію потенційного управителя щодо прогнозованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на надходження від управління Активом у розрізі місяців (а саме з прогнозованими щомісячними надходженнями) та суму надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку Учасник готовий сплачувати за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів.

З переможцем конкурсного відбору укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».