Ц
Ц
Ц
A
A
A+
07-05-2020

Пошук управителя: цілісний майновий комплекс, ПАТ "Ужгородський турбогаз"

УВАГА! ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗАВЕРШЕНО

 

Характеристики активу:

Нежитлове приміщення:

об’єкт нерухомого майна: цілісний майновий комплекс, ПАТ «Ужгородський турбогаз» (код ЄДРПОУ 00153608), розташований за адресою Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Болгарська

 

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua. При зверненні слід обов'язково використовувати електронний цифровий підпис.

Підстава передачі активу в АРМА: ухвала слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва від 20.03.2019 у справі № 761/9349/19. 

Хто може бути учасником конкурсу?

Лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку;                              

Документи для участі в конкурсі

Документи подаються відповідно до Порядку надання документів особами, які виявили бажання прийняти участь у відборі управителів арештованими активами (Посилання);

1. Заява про згоду на участь в конкурсі (ЗРАЗОК);

2. Програма управління активами (ЗРАЗОК);

3. Інформація про відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК);

4. Документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям (ЗРАЗОК).

Подача документів

УВАГА! Подання документів виключно у паперовій формі у скриньку АРМА або поштою.
Пакет документів подається в прошитому та пронумерованому вигляді, скріплений печаткою (за наявності) та підписом уповноваженої особи.

Строк

Прийом документів триває з 07.05.2020 до 16.05.2020 включно

 

УВАГА! Додатково наголошуємо на тому, що важливе, ключове значення для конкурсного відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої Програми управління активами, оскільки відбір управителів АРМА – це конкуренція не тільки цінових пропозицій, а саме змісту програм управління.

УВАГА! Програма управління обов’язково повинна містити пропозицію потенційного управителя щодо прогнозованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на надходження від управління Активом у розрізі місяців (а саме з прогнозованими щомісячними надходженнями) та суми надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку готовий сплачувати потенційний управитель за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів (сума має бути виражена в гривнях без ПДВ).

З переможцем конкурсного відбору укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».

Оголошення про конкурсний відбір управителя нерухомим майном від 09.04.2020