Ц
Ц
Ц
A
A
A+

УВАГА! ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПЕРЕЛІКУ АКТИВІВ. КОНКУРСНИЙ ВІДБІР УПРАВИТЕЛЯ: ОБʼЄКТ НЕРУХОМОГО МАЙНА ТА ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА У ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

29-04-2024

Оголошено конкурсний відбір управителя: земельна ділянка та об’єкти нерухомості розташовані в м. Одеса та Одеській області.

 

УВАГА! Внесено зміни до переліку активів щодо яких оголошено конкурсний відбір управителя та продовжено строк прийому документів 

Дане оголошення створено  з метою проведення попередніх консультацій, відповідно до частини 4 статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі», та аналізу ринку для підготовки тендерної документації щодо проведення конкурсу з відбору управителя арештованими активами.

Назва активу: земельна ділянка та об’єкти нерухомості розташовані в м. Одеса та Одеській області.

Характеристика активу: земельна ділянка та об’єкти нерухомості.

Опис активу:

  1. будівля салону-магазину літ. А, огорожі № 1, 2, загальною площею 4 690,9 кв.м, розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Головатого отамана, буд. 113.
  2. об’єкт незавершеного будівництва, загальною площею 7 161,9 кв.м, розташований за адресою: м. Одеса, вул. Головатого отамана, буд. 115;
  3. Торгівельний центр для потреб та обслуговування населення в складі чотирьох автосалонів загальною площею 4 957,7 кв.м, розташований за адресою: Одеська область, Біляївський район, сільська рада Усатівська, 1664 км автошляху С.Петербург–Київ–Одеса;
  4. земельна ділянка площею 3,7255 га, розташована за адресою: Одеська область, Біляївський район, сільська рада Усатівська, 1664 км автошляху С.Петербург–Київ–Одеса.

 

 

 

Підстава передачі активу в АРМА: ухвала слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва від 10.08.2022 № 761/15397/22.

Потенційними управителями можуть бути: юридичні особи або фізична особа-підприємець зареєстровані в установленому законодавством порядку, метою діяльності яких є отримання прибутку

Попередні кваліфікаційні критерії та інші вимоги до учасників конкурсу

 

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua (при зверненні слід обов'язково використовувати електронний цифровий підпис) або за тел. +38 (044) 279-05-75, (044)290-08-52.

Потенційними управителями може бути подана інформація про очікувані щомісячні надходження до державного бюджету, про очікувані розміри винагороди управителя у вигляді процентів з доходів від управління та програма управління активами (зразок), яка відповідає засадам ефективності управління із можливістю внесення зауважень до попередніх кваліфікаційних критеріїв, умов технічної специфікації та інших вимог щодо управління активами.

Інформація про очікувані результати з управління активами подається у вигляді електронного документу (зразок)з накладанням кваліфікованого електронного підпису на офіційну електронну адресу АРМА info@arma.gov.ua до 15:00 17.05.2024 року включно.

УВАГА! Програма управління обов’язково повинна містити інформацію потенційного управителя щодо гарантованого доходу від управління з урахуванням чинників, які можуть впливати на суму надходжень до Державного бюджету України за звітний місяць, яку Учасник готовий сплачувати за рахунок власних грошових коштів, у разі неможливості забезпечення очікуваного розміру доходів. 

Подання потенційними управителями документів в рамках попередніх консультацій будуть використовуватися АРМА під час підготовки до проведення закупівлі, якщо вони не призводять до порушення статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі». Проведення АРМА попередніх консультацій не вважається участю суб’єктів господарювання у підготовці вимог до тендерної документації та не тягне за собою виникнення зобов‘язань з боку АРМА щодо переваг учасникам ринку, що брали участь в консультаціях, при проведенні конкурсу по відбору управителів активів у відповідності до законодавства про публічні закупівлі. 

Конкурсний відбір юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців, які можуть здійснювати управління активами проводиться у відповідності до законодавства про публічні закупівлі, вид закупівлі - відкриті торги. 

УВАГА! Наголошуємо на тому, що процедуру відбору управителів буде проведено у відповідності до вимог, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», шляхом використання електронної системи закупівель та затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178  особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, та інших вимог чинного законодавства. 

З переможцем конкурсу, проведеного у відповідності до вимог передбачених Законом України «Про публічні закупівлі»,  укладається ДОГОВІР, на підставі якого здійснюється управління активом. Договір укладається відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».