Ц
Ц
Ц
A
A
A+

1 березня 2023 року відбудеться публічний звіт т.в.о. Голови АРМА

1 березня 2023 року о 14:00 в приміщенні Українського кризового медіа центру (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться публічний звіт т.в.о. Голови АРМА Дмитра Жоравовича про підсумки діяльності відомства у 2022 році.
Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання діяльності АРМА у 2022 році.
Регламент заходу:
14.00 – 14.40 – презентація публічного звіту.
14.40 – 15.00 – запитання та відповіді.
Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертного середовища та засобів масової інформації.
Питання до керівника відомства можна надсилати на електронну адресу: press@uacrisis.org, або писати до початку події під анонсом, розміщеним на сторінках АРМА та УКМЦ у Facebook, а також під час самої події в коментарях до трансляцій та на пошту.
Онлайн-трансляція відбудеться на Facebook-сторінці, YouTube-каналі та сайті УКМЦ.
Контактна особа: Бульдович Павло – начальник Відділу комунікації та промоції, тел. (044) 290-08-31.
 
УВАГА! У разі оголошення повітряної тривоги відвідувачі заходу можуть скористатися укриттям, що знаходиться у підвальному приміщенні Українського Дому.