Ц
Ц
Ц
A
A
A+

24 лютого 2022 року відбудеться публічний звіт т.в.о. Голови АРМА (ОНОВЛЕНО)

24 лютого 2022 року відбудеться публічний звіт т.в.о. Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів Жоравовича Дмитра Олексійовича про підсумки діяльності відомства у 2021 році.

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання діяльності АРМА у 2021 році.

Регламент заходу:

15.00 – 15.20 – презентація публічного звіту.

15.20 – 15.30 – запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертного середовища та засобів масової інформації.

Місце проведення: з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та встановленими карантинними обмеженнями захід відбуватиметься в форматі онлайн-трансляції на сторінці АРМА  у Facebook за посиланням: https://bit.ly/3sR3GaQ.

Питання до керівника відомства можна надсилати до 12:00 24 лютого 2022 року на електронну адресу: press@arma.gov.ua, або поставити їх під час трансляції в «Коментарях» на сторінці АРМА у Facebook.

Контактні особи: Бульдович Павло – начальник Відділу комунікації та промоції, Вільшинський Роман – головний спеціаліст Відділу комунікації та промоції, тел. (044) 290-08-31.