Ц
Ц
Ц
A
A
A+

АРМА отримало доступ до Єдиної бази даних звітів про оцінку

18 червня АРМА та Фонд державного майна України уклали меморандум про співпрацю та обмін інформацією. Текст документу підписали тимчасово виконуючий обов’язки Голови АРМА Віталій Сигидин та Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко.

Меморандум передбачає співробітництво між державними органами у напрямку виявлення та розшуку незаконних активів. Зокрема, взаємовідносини сторін щодо обміну інформацією зумовлюють доступ АРМА до Єдиної бази даних звітів про оцінку. Ця база забезпечує реєстрацію звітів про оцінку, складених суб’єктами оціночної діяльності для цілей оподаткування, а також для  розміщення, використання, зберігання інформації з таких звітів та документів про об’єкт оцінки, в тому числі його оціночну вартість.

Відтак уповноважені особи АРМА за допомогою електронного цифрового підпису будуть отримувати інформацію зі звіту про оцінку різних видів майна та майнових прав. Це – ще один важливий інструмент для реалізації повноважень АРМА у сфері виявлення і розшуку активів.

У подальшому для забезпечення ефективної співпраці, а також вирішення проблемних питань, що виникають у процесі обміну інформацією, сторони меморандуму планують проводити робочі зустрічі.