Ц
Ц
Ц
A
A
A+

АРМА передано в управління грошові кошти у готівковій формі

05 лютого 2019 року на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду міста Києва Агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА) були передані в управління готівкові грошові кошти у сумі 110 700,00 Євро та 9 300,00 доларів США.

На виконання ухвали суду, грошові кошти були розміщені на депозитних рахунках АРМА в АТ «Ощадбанк». 

Нагадаємо, що Спеціальний закон передбачає, що управління грошовими коштами у готівковій та безготівковій формах у будь-якій валюті, а також банківськими металами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, здійснюється АРМА шляхом їх розміщення на депозитних рахунках Агентства у державних банках.

Управління грошовими коштами припиняється зі скасуванням їх арешту судом. У такому разі АРМА перераховує відповідні кошти та нараховані за ними проценти на рахунок їх законного власника, а саме: або держави (у разі, якщо за результатами кримінального провадження застосовано конфіскацію чи спеціальну конфіскацію до вказаних коштів), або їх власника (в інших випадках скасування арешту, окрім як у зв’язку з конфіскацією чи спеціальною конфіскацією об’єкту арешту).

 

Довідково:

На сьогодні депозитний портфель АРМА становить понад 185,6 млн грн (в еквіваленті) та складається з 138 854 002,95 грн, 218 122,49 дол. США та 1 278 270,70 Євро.