Ц
Ц
Ц
A
A
A+

АРМА розшукало понад 5,6 тис одиниць майна та активи на 6,8 млрд грн

За 5 місяців цього року АРМА розшукало частки у статутних капіталах, цінні папери, грошові кошти та фінансові зобов'язання загальною вартістю понад 6,8 млрд грн.

Вказані активи розшукано на запити правоохоронних органів, які з початку року надіслали до Агентства 1296 звернень. Найбільше запитів надійшло від Національної поліції (467), органів прокуратури (290) та Державної фіскальної служби (213).

Крім активів, які мають грошове вираження, протягом зазначеного періоду АРМА також розшукало 5 656 одиниць майна та майнових прав. Зокрема, земельні ділянки (2 709 од.), об'єкти житлової та нежитлової нерухомості (1 883 од.), товари (517 од.), сільськогосподарська техніка з комплектуючими (264 од.), а також 40 автомобілів, 29 морських та річкових суден, 2 літаки.

Інформацію про розшукані активи АРМА надало правоохоронним органам, які в ході розслідування кримінальних проваджень можуть накласти арешт на ці активи та передати їх в управління Національного агентства для фізичного збереження або збереження економічної вартості.