Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Депозитний портфель АРМА збільшився до 800 млн грн

Станом на початок лютого 2022 року сума коштів на депозитних рахунках АРМА становить понад 800 мільйонів у гривневому еквіваленті.

З початку року завдяки управлінню цими коштами на них нараховано відсотки  на суму 2,8 мільйона у гривневому еквіваленті. Усі зазначені кошти є потенційним доходом держави, який буде перераховано до держбюджету у разі судових вироків про конфіскацію. У випадку скасування арештів або виправдувальних вироків кошти разом з відсотками отримають законні власники грошових активів.

Водночас за січень 2022 року Агентство перерахувало до бюджету ще 3,5 млн грн від управління арештованими активами, які передано підприємцям для комерційного використання. Таким чином, за перший місяць цього року завдяки управлінню майновими арештованими активами та грошовими коштами АРМА згенерувало близько 6,3 млн грн доходів.

Нагадаємо, що депозитний портфель АРМА складається з коштів арештованих грошових активів та коштів, одержаних від продажу арештованого майна на електронних торгах. Відповідні активи розміщуються на депозитних рахунках у державному банку у гривні, євро та доларах США на умовах, які є одними з найбільш вигідних на ринку банківських послуг. Це дозволяє Нацагентству збільшувати вартість активів, якими воно управляє.