Ц
Ц
Ц
A
A
A+

До уваги конкурсантів!

До уваги конкурсантів!

Інформуємо, що 25 та 26 листопада 2021 року співбесіда буде проводитися за фізичної присутності за адресою: м. Київ, вулиця Бориса Грінченка, 1 (місцезнаходження АРМА). Перед проходженням співбесіди кожен кандидат пред’являє паспорт або документ, який посвідчує особу.

25 листопада 2021 року о 14.00 годині відбудеться співбесіда з наступними кандидатами:

  1. Ашуйко Юлія Олександрівна
  2. Бабій Володимир Олександрович
  3. Балицька Євгенія Ігорівна
  4. Бєздєнєжних Євген Васильович
  5. Блащук Олена Вікторівна
  6. Боговик Наталія Петрівна
  7. Богословська Ольга Павлівна
  8. Боковенко Лариса Іванівна
  9. Болюх Володимир Володимирович
  10. Вербенко-Мусієнко Олександра Ігорівна
  11. Гаркавець Ірина Валентинівна
  12. Гладких Іван Олександрович
  13. Головченко Марина Феодосіївна
  14. Грицак Олеся Ігорівна
  15. Гриценко Максим Андрійович
  16. Гусєв Станіслав Ігорович
  17. Довганич Євгеній Сергійович
  18. Дробчак Микола Володимирович
  19. Євтушевський Костянтин Миколайович
  20. Забарний Андрій Михайлович
  21. Забуга Богдан Андрійович
  22. Засімович Тетяна Володимирівна
  23. Захарова Наталія Олексіївна

26 листопада 2021 року о 09.00 годині відбудеться співбесіда з наступними кандидатами:

  1. Кириченко Юлія Ігорівна
  2. Клим Сергій Богданович
  3. Когут Володимир Миколайович
  4. Кравчинська Альона Валентинівна
  5. Крутій Андрій Сергійович
  6. Крутоузов Денис Юрійович
  7. Куделко Ольга Миколаївна
  8. Кулеша Ірина Юріївна
  9. Кучер Інна Андріївна
  10. Кучменко Володимир Вікторович
  11. Лавренюк Юрій Леонідович
  12. Лахненко Іван Анатолійович
  13. Мариненко Інна Борисівна
  14. Мартіросова Вілена Олегівна
  15. Мельниченко Владислав Сергійович
  16. Мельничук Олег Володимирович
  17. Мельніченко Оксана Вікторівна
  18. Мірошнікова Олена Сергіївна
  19. Могильний Сергій Миколайович
  20. Муржа Володимир Калманович
  21. Нестерчук Катерина Сергіївна
  22. Нечитайло Іван Владиславович
  23. Нікітчук Тетяна Василівна

 

26 листопада 2021 року о 13.00 годині відбудеться співбесіда з наступними кандидатами:

  1. Овечкіна Ольга Станіславівна
  2. Овчар Олег Борисович
  3. Павлусенко Олександр Михайлович
  4. Пальчик Дмитро Вадимович
  5. Пилипенко Олена Володимирівна
  6. Поліщук Андрій Васильович
  7. Польовик Людмила Володимирівна
  8. Прядко Ірина Сергіївна
  9. Пустовий Андрій Васильович
  10. Радова Яна Олександрівна
  11. Ремінська Юлія Юріївна
  12. Савічева Ольга Борисівна
  13. Саєнко Ганна Вікторівна
  14. Сироїд Петро Геннадійович
  15. Скорозвон Інна Володимирівна
  16. Сорока Ігор Олександрович
  17. Сулима Вадим Вікторович
  18. Сьоміна Оксана Олександрівна
  19. Токмачов Олег Сергійович
  20. Федорук Тетяна Миколаївна
  21. Шахворост Марія Іванівна
  22. Шевченко Антон Володимирович
  23. Шерстобаєв Аркадій Олександрович