Ц
Ц
Ц
A
A
A+

До уваги конкурсантів на посади державної служби категорії «Б»

Оприлюднюємо список кандидатів допущених до тестування 09 січня 2020 року за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15, у Центрі оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування:

на посаду начальника Управління менеджменту активів:

  1. Алексєєв Андріан Андріанович;
  2. Бочорішвілі Вахтанг Георгійович;
  3. Грабар Олександр Володимирович;
  4. Жешко Світлана Степанівна;
  5. Засідкович Олег Маркіянович;
  6. Кириченко Олег Юрійович;
  7. Ковальов Олександр Євгенійович;
  8. Овчаренко Антон Сергійович;
  9. Осадчий Анатолій Володимирович;
  10. Павленко Юрій Євгенійович;
  11. Поліщук Володимир Сергійович;
  12. Попруга Ярослав Олександрович;
  13. Різник Віталій Сергійович;
  14. Сараєв Денис Юрійович;
  15. Терьохін Кирило Сергійович;
  16. Юзюк Олександр Анатолійович.

 на посаду начальника Управління правового забезпечення:

  1. Бестаєв Іван Львович;
  2. Бородій Ярослав Васильович;
  3. Горбунова Олена Юріївна;
  4. Гринько Валерій Валерійович;
  5. Діденко Антон Олександрович;
  6. Кириченко Олег Юрійович;
  7. Ломей Дмитро Володимирович
  8. Назаренко Сергій Миколайович;
  9. Олійник Ірина Юріївна;
  10. Пугач Олександр Васильович;
  11. Різник Віталій Сергійович;
  12. Рудниченко Володимир Віталійович;
  13. Трофименко Іван Вікторович;
  14. Яблуновська Катерина Миколаївна.

на посаду начальника третього відділу Управління менеджменту активів:

  1. Алексєєв Андріан Андріанович;
  2. Алійник В’ячеслав Миколайович;
  3. Васильчишина Ольга Олегівна;
  4. Голуб Сергій Олексійович;
  5. Єськов Олександр Анатолійович;
  6. Журило Ольга Володимирівна;
  7. Ломей Дмитро Володимирович;
  8. Назаренко Сергій Миколайович;
  9. Новаков Стас Сергійович;
  10. Окладов Єгор Сергійович;
  11. Поканєвич Олена Анатоліївна.

на посаду завідувача сектору управління грошовими коштами та банківськими металами Управління менеджменту активів:

  1. Голуб Сергій Олексійович;
  2. Єрьоменко Юрій Михайлович;
  3. Островецький Віталій Ігорович;
  4. Чмелик Ольга Петрівна.

 на посаду начальника Відділу комунікації та промоції:

  1. Голуб Сергій Олексійович;
  2. Кисельов Євгеній Рафаілович;
  3. Кіяшко Оксана Володимирівна;
  4. Корнієнко Валерій Олексійович;
  5. Матвієнко Михайло Олександрович;
  6. Осадько Олександр Олексійович;
  7. Поліщук Володимир Сергійович;
  8. Садовська Альона Леонідівна;
  9. Сацюк Вікторія Павлівна;
  10. Ханін Артем Сергійович;
  11. Шара Лариса Віталіївна;
  12. Шульженко Андрій Володимирович.

 Перед проходженням тестування кожен кандидат пред’являє паспорт або документ, який посвідчує особу.