Ц
Ц
Ц
A
A
A+

До уваги конкурсантів на посади державної служби категорій «Б» і «В»

Конкурсною комісією АРМА здійснено визначення результатів розв’язання ситуаційних завдань конкурсантами на зайняття посад державної служби категорії «Б», які відбулись 10 квітня 2019 року.

За результатами розв’язання ситуаційних завдань конкурсантами на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» до наступного етапу конкурсного відбору, а саме співбесіди, допущено наступних кандидатів:

  1. Бібікову Олену Анатоліївну
  2. Болгар Надію Сергіївну
  3. Вершигору Анатолія Миколайовича
  4. Депешка Миколу Миколайовича
  5. Євтушевську Оксану Анатоліївну
  6. Євтушенко Ольгу Вікторівну (на одну посаду)
  7. Жуковича Артема Вячеславовича
  8. Ковбасюк Катерину Василівну
  9. Левченко Катерину Вікторівну
  10. Маштабея Сергія Валентиновича (на одну посаду)
  11. Медведєва Дмитра Сергійовича (на одну посаду)
  12. Миронюк Ніну Едуардівну
  13. Сигидина Віталія Михайловича
  14. Соболєву Тетяну Юріївну
  15. Турпака Євгена Івановича
  16. Шкурченко Ірину Василівну
  17. Штуць Наталю Григорівну
  18. Шевчука Валентина Павловича (на дві посади).

 

За результатами розв’язання ситуаційних завдань конкурсантами на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» до наступного етапу конкурсного відбору, а саме співбесіди, не допущено наступних кандидатів:

  1. Бондарчука Володимира Петровича
  2. Гуменюка Юрія Петровича
  3. Євтушенко Ольгу Вікторівну (на одну посаду)
  4. Журавльова Вадима Миколайовича
  5. Левчука Павла Ярославовича
  6. Маштабея Сергія Валентиновича (на одну посаду)
  7. Медведєва Дмитра Сергійовича (на дві посади)
  8. Мовіле Олександра Сергійовича (не з’явився)
  9. Перебийніса Віталія Вікторовича (не з’явився)
  10. Петрушка Михайла Михайловича
  11. Скляренка Олексія Миколайовича
  12. Скорикову Вікторію Олександрівну (на дві посади)
  13. Франчука Юрія Володимировича
  14. Шевчука Валентина Павловича (на одну посаду)
  15. Яременко Каріну Валеріївну.

 

Додатково інформуємо, що 12 квітня 2019 року о 10.00 годині за адресою: м. Київ, вулиця Бориса Грінченка, 1, відбудеться співбесіда з наступними кандидатами:

  1. Бойко Віктор Володимирович
  2. Бондаренко Руслан Валерійович
  3. Воробйова Оксана Валеріївна
  4. Гевелюк Валентина Миколаївна
  5. Грачова Катерина Вікторівна
  6. Гуржій Владислав Олександрович
  7. Давиденко Катерина Миколаївна
  8. Депешко Микола Миколайович
  9. Жукович Артем Вячеславович
  10. Зінченко Антон Олегович
  11. Іващенко Юрій Миколайович
  12. Косар Андрій Мирославович
  13. Кухарчук Тетяна Вікторівна
  14. Леонтович Олексій Андрійович
  15. Лисеюк Сергій Миколайович
  16. Миронюк Ніна Едуардівна
  17. Перебийніс Віталій Вікторович
  18. Плюшкіна Оксана Василівна
  19. Смолярчук Яна Геннадіївна
  20. Сохнич Олександр Анатолійович
  21. Таращанська Ольга Борисівна
  22. Ткаченко Леся Миколаївна
  23. Яковенко Ростислав Костянтинович.

 

12 квітня 2019 року о 14.00 годині за адресою: м. Київ, вулиця Бориса Грінченка, 1, відбудеться співбесіда з наступними кандидатами:

  1. Бібікова Олена Анатоліївна
  2. Болгар Надія Сергіївна
  3. Вершигора Анатолій Миколайович
  4. Євтушевська Оксана Анатоліївна
  5. Євтушенко Ольга Вікторівна
  6. Ковбасюк Катерина Василівна
  7. Левченко Катерина Вікторівна
  8. Маштабей Сергій Валентинович
  9. Медведєв Дмитро Сергійович
  10. Сигидин Віталій Михайлович
  11. Соболєва Тетяна Юріївна
  12. Турпак Євген Іванович
  13. Шкурченко Ірина Василівна
  14. Штуць Наталя Григорівна
  15. Шевчук Валентин Павлович.

 

Реєстрація конкурсантів, згідно списків, відбудеться о 10.00 та о 14.00 годині відповідно.

Інших конкурсантів про дату та час проведення співбесіди, буде повідомлено додатково. Слідкуйте за повідомленнями.