Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Досудове розслідування у справі ТОВ «Карпатнафтохім» призупинено, що може вплинути на управління активом

28-06-2023

Національним агентством повторно оголошено конкурс з відбору управителя арештованими активами ТОВ «Карпатнафтохім»,  які передані в управління АРМА ухвалами слідчого судді Братського районного суду Миколаївської області.

Як повідомлялось раніше, при виконанні зазначених ухвал АРМА були виявлені певні проблеми, які можуть негативно вплинути на подальше управління активами. Зокрема, працівники Національного агентства встановили:

  • невідповідність інформації в ухвалах та даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
  • в управління АРМА не передано виробничі потужності (основні засоби) підприємства, що унеможливлює виробництво продукції майбутнім управителем навіть за умови передачі йому 100% корпоративних прав.

З метою належного виконання своїх функцій АРМА звернулось до Офісу Генерального прокурора з проханням усунути наявні недоліки, на що отримало відповідь про призупинення досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні на даний момент, тоді як вирішення вказаних недоліків можливе лише після його відновлення.

При оголошені повторного конкурсного відбору управителя вказаним активом, з метою усунення описаних проблем та отримання актуальної інформації, АРМА повторно звернулось до Офісу Генерального прокурора щодо можливості вирішення означених питань, проте отримало відповідь, що досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні наразі не відновлено.

Таким чином, усунути недоліки щодо активів наразі неможливо у зв’язку з припинення процесуальних дій, що може вплинути на подальше управління активом.