Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Кабмін погодився з пропозицією АРМА передати заправки Glusco до «Укрнафти»

13-09-2023

Кабінет Міністрів України розглянув пропозицію Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) та погодив передачу в управління активів Glusco новому управителю – ПАТ «Укрнафта».

За договором управління, дана компанія зобов’язується щомісячно сплачувати до бюджету щонайменше 5 млн грн (незалежно від фінансових результатів).

«Також «Укрнафта» повинна відраховувати до державної скарбниці 85% прибутків від управління резонансними активами проросійського олігарха Віктора Медведчука, - додала Голова АРМА Олена Дума. – Я дякую Уряду України за конструктивне рішення, яке системно поповнюватиме бюджет держави, що успішно обороняється від російської агресії».

Нагадаємо, договір з попереднім управителем АЗК Glusco, компанією «Нафтогаз Ойл Трейдинг», АРМА ухвалило ще торік. Агентство передало в управління лише 99 об’єктів з 212, адже певна кількість активів знаходилась на окупованих територіях та не функціонувала. 

Після проведеної у 2023 році перевірки АРМА констатувало неефективність управління компанією «Нафтогаз Ойл Трейдинг» (https://www.epravda.com.ua/columns/2023/09/4/703898/) та звернулось до Кабміну з пропозицією змінити управителя. 

АРМА наголошує, що єдиною стратегічною метою Агентства при виборі управителя арештованим майном є максимальне збільшення відрахувань до державного бюджету. Таким чином, АРМА робить свій внесок у посилення обороноздатності держави та стабілізації її економіки.