Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Карпатнафтохім виставлено на конкурс з відбору управителя

АРМА оголосило конкурс  з відбору управителя для ТОВ «Карпатнафтохім» – провідного підприємства нафтохімічної галузі промисловості України, яке розташоване у м. Калуші Івано-Франківської області.

Підприємство є високорозвиненим господарським комплексом з виробництва нафтохімічної та хімічної продукції, що спеціалізується на виробництві хлору, каустичної соди, вінілхлориду, етилену, поліетилену і пропілену.

На конкурс з пошуку управителя виставлено:

- корпоративні права компанії «KARPATY CHEMICAL B.V.» (Королівство Нідерланди) у вигляді 100 % частки статутного капіталу ТОВ «Карпатнафтохім», що становить 2 321 013 145,89 грн;

- нерухоме майно – виробничі потужності (основні засоби) підприємства;

- земельні ділянки.

Прийом документів від учасників конкурсу триває до 16:00 29 травня 2023 року.

Управляти цим активом може як приватне, так і державне або комунальне підприємство, яке має досвід управління активами у відповідній сфері, необхідні ресурси та запропонує найбільш вигідні умови.

Майбутній управитель зобов’язаний зберігати активи та сплачувати частину отриманих доходів до державного бюджету.

Нагадаємо, що кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua,  або за тел. 044-290-08-52 та моб. 093-273-53-06.