Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Обрано управителя для активів компанії «Аерок»

13-01-2023

АРМА обрало управителя для арештованих активів ТОВ «Аерок», яке має великий досвід роботи на ринку та було засновано у грудні 2006 року з метою виробництва газобетону.

Загалом у конкурсному відборі взяли участь 11 компаній, серед яких були досвідчені виробники аналогічної продукції. Етап аналізу конкурсних пропозицій зайняв більше часу у порівнянні з активами меншого масштабу, оскільки середній обсяг кожного пакету документів складав більше ніж 500 сторінок, а обрання переможця конкурсу вимагало ретельного вивчення всієї поданої учасниками документації,

Переможцем конкурсного відбору визначено корпорацію «Харківські будматеріали».

Компанія отримала право управляти активами відомого в Україні виробника бетонної продукції, запропонувавши найбільш прийнятну програму управління, з якої вбачається комплексний підхід до аналізу ситуації, яка склалася на ринку будівельних матеріалів, можливих ризиків, а також найвигідніші економічні умови.

Корпорація «Харківські будматеріали» спеціалізується на виробництві пористого бетону автоклавного твердіння (газобетону), цегли, газоблоку, бетону та інших будівельних матеріалів.

Наразі АРМА вже оголосило конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності для проведення оцінки арештованих активів, після завершення якої буде укладено договір з обраним управителем.

Нагадаємо, у жовтні АРМА оголосило конкурсний відбрів управителя для транспортних засобів, нерухомого майна в Київській та Львівській областях, корпоративних прав та статутного капіталу юридичної особи, яка здійснює свою діяльність у сфері виготовлення виробів із бетону для будівництва.

Але вже після оголошення конкурсного відбору до АРМА надійшла ухвала суду про арешт та передачу в управління Агентству частини майна підприємства, яка раніше не була арештована. Після аналізу отриманих змін, їх впливу на загальну структуру активу та суттєві показники, а також у зв’язку з недосконалістю поданих документів від учасників, АРМА було прийнято рішення щодо переоголошення конкурсу в кінці листопада минулого року.