Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Шукаємо управителя єдиним майновим комплексом у м. Чернівці

Строк: прийом документів триває з 12 лютого 2020 до 26 лютого 2020, включно.

Подача документів: документи для участі у конкурсі подаються: (1) у сканованому вигляді; (2) на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua; (3) з обов’язковим використанням електронного цифрового підпису.

УВАГА! Подання документів у паперовій формі до канцелярії АРМА не передбачено.

Договір: управління активами здійснюється на підставі договору укладеного відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України, з урахуванням особливостей визначених Законом України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» (далі – Закон).

Учасники конкурсу: управителем арештованих активів може бути лише юридична особа або фізична особа-підприємець, метою діяльності яких є отримання прибутку.

Актив

єдиний майновий комплекс, що знаходиться за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вулиця Заводська, будинок 44, опис об’єкта: літ. А- лабораторний корпус, цегла, загальна площа 1030,9 кв.м; літ. Б – Б ´Б" - головний корпус, цегла, загальна площа 3825,1 кв.м; літ В – склад інвентаря, цегла, загальна площа 488,1 кв.м; літ. Г – котельня, цегла, загальна площа 345,7 кв.м; літ Д. – пожежний резервуар, цегла, загальна площа 35, 00 кв.м; літ Ж – вбиральня, цегла; літ. К – пожежний резервуар, цегла; літ Л. – автозаправочна станція, цегла; літ М – каналізаційна станція, цегла; літ Н- склад склотари, метал; літ О – склад матеріалу, метал; літ. П – склад солі, цегла; № 1 – огорожа, залізо/бетон.

Підстава управління

ухвала слідчого судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 19.03.2019 у справі № 201/3182/19.

Кримінальне провадження                                              

№ 12018040650000899 від 12.04.2018

Порядок передачі в управління

визначено статтями 1, 9, 10, 19, 21 Закону та статтею 100 Кримінального процесуального кодексу України.

УВАГА! Кожен учасник відбору може отримати деталізовану інформацію щодо активів, до завершення терміну подання документів, звернувшись з листом на електронну адресу АРМА: info@arma.gov.ua.

Особа, яка звертається, обов’язково має використовувати електронний цифровий підпис.

Документи: усім, хто бажає взяти участь у конкурсному відборі, необхідно надати:

  1. Заяву про згоду взяти участь у відборі осіб, які можуть надавати послуги управління арештованими активами, у формі за зразком;
  2. Програму управління активами, в якій мають бути обов’язково відображені: (1) заходи з управління активами; (2) джерела отримання та прогнозований розмір доходів від управління активами; (3) орієнтовний розрахунок витрат управителя у зв’язку із управлінням активами; (4) бажаний розмір плати (винагороди) управителя у відсотках від доходів від використання активів; (5) можливий прогнозований розмір надходжень від управління активами до Державного бюджету України, у формі за зразком;
  3. Інформацію та відомості про відповідність кваліфікаційним критеріям, у формі за зразком;
  4. документи про відповідність кваліфікаційним критеріям, у формі за зразком.

УВАГА! Зі зразками форм, про які згадується вище, можна ознайомитись на офіційному сайті АРМА: www.arma.gov.ua, на якому звернутися до розділу «Діяльність», в якому перейти до підрозділу «Публічні закупівлі», де міститься вкладка «Зразки форм».

УВАГА! Додатково наголошуємо на тому, що важливе, ключове значення для конкурсного відбору має подання повної, якісної, всебічно аргументованої Програми управління активами, оскільки відбір управителів АРМА – це конкуренція не цінових пропозицій, а саме змісту програм управління.