Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Упродовж березня Національне агентство прийняло в управління 20 об’єктів нерухомості

Упродовж березня Національне агентство, на підставі відповідної ухвали слідчого судді Печерського районного суду міста Києва, прийняло в управління 20 об’єктів нерухомості та передало їх в управління компанії-управителю. Це квартири в елітних житлових комплексах столиці, зокрема: ЖК «Столичний дім», ЖК «RiverStone», ЖК «Зелений острів», ЖК «Островського 40», ЖК «Смарагдовий», ЖК «Озерні зорі», ЖК «ГЕЛІОС», ЖК «Затишний дім» («Уютный дом»).

Завдяки конструктивній співпраці та спільним злагодженим діям працівників Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України та Національного агентства вдалося передати квартири в управління управителю.

Нагадаємо, що відповідно до статті 21 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» управління нерухомим майном здійснюється Національним агентством шляхом його реалізації або передачі в управління на підставі договору Управителю – юридичній особі, визначеній на конкурсних засадах у порядку, встановленому законодавством про державні (публічні) закупівлі.