Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Відбулося засідання Громадської ради при Національному агентстві

06 лютого відбулося засідання Громадської ради при Національному агентстві з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

На початку засідання Голова та члени обговорили питання проведення експертиз нормативно-правових актів Національного агентства, зокрема можливість внесення змін до Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», а також розглянули механізм передачі активів в управління Агентству.

У ході засідання Громадською радою розглянуто та прийнято рішення про направлення членів для здійснення громадського контролю під час прийому-передачі Національним агентством активів в управління, про забезпечення прозорості роботи конкурсної комісії на заміщення вакантних посад державних службовців у Національному агентстві, про забезпечення публічності інформації про активи, на які накладено арешт у кримінальному провадженні до запровадження Єдиного державного реєстру активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, а також про розроблення проекту Положення зазначеного реєстру, порядок його формування та ведення.

Крім того, під час засідання було затверджено висновок за результатами експертизи проекту Порядку оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення та проекту Положення про порядок винесення приписів про усунення порушень вимог законодавства з питань, пов’язаних з проведенням оцінки, ведення обліку та управління активами. Національне агентство опрацювало зазначений висновок Громадської ради та підготувало відповідний Звіт.

З протоколом засідання та рішеннями Громадської ради можна ознайомитися за посиланням: https://arma.gov.ua/activities-of-the-public-council.