Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Як працює OSINT-розвідка у сфері розшуку незаконних активів?

Одним з ключових інструментів, який використовують працівники АРМА під час виявлення та розшуку активів, є відкрите джерело розвідки (OSINT). OSINT є ефективним інструментом збору інформації, що дозволяє отримувати доступ до великої кількості даних з відкритих джерел.

Основний підхід до використання OSINT полягає у зборі інформації з відкритих джерел, таких як соціальні мережі, блоги, форуми, новинні сайти та інші джерела. Для збору цих даних працівники АРМА використовують пошукові системи Google, Bing, Yahoo та інші. Крім того, використовуються спеціальні інструменти для збору інформації, такі як сканери веб-сайтів та соціальних мереж.

OSINT також включає в себе аналіз отриманої інформації. Проаналізувавши відомості, зібрані з різних джерел, працівники АРМА отримують більш повну картину щодо активів. Цей аналіз включає зіставлення інформації з різних джерел, аналіз тенденцій та патернів.

Іншими корисними джерелами для збору OSINT-інформації є веб-форуми, блоги, соціальні мережі, відеохостинги та інші веб-ресурси.

Для успішного збору OSINT-інформації працівники АРМА мають певні навички та знання. Одним з головних аспектів є уміння проводити точний пошук та аналіз зібраної інформації. Досвідчені спеціалісти з OSINT розрізняють важливу інформацію від менш важливої та дискредитованої.

Експерти АРМА працюють з різними інструментами аналізу OSINT-інформації. Це спеціальні програмні засоби на кшталт Maltego, OSINT Framework, Hunchly та інші. Здатність до швидкого знаходження та аналізу великої кількості інформації робить OSINT надважливим інструментом виявлення та розшуку активів.

Крім того, OSINT допомагає виявити зв'язки між різними людьми, компаніями та організаціями, що можуть мати важливе значення для проведення розслідування. Використання таких поширених джерел, як соціальні мережі, форуми та блоги допомагає виявити зв'язки між особами та організаціями, які можуть мати спільні інтереси або бути пов'язаними з певними злочинними діями.

Отже, інструменти і методи OSINT дозволяють збирати й аналізувати великі обсяги інформації в мережі Інтернет, забезпечуючи кримінальні розслідування та санкційний механізм матеріалами для процесуальних дій та формування доказової бази.