Ц
Ц
Ц
A
A
A+

Підсумки інтернет-голосування (2017)

Оголошення

про результати інтернет-голосування із зазначенням кількості голосів, поданих за кожного кандидата                                                       

Порядковий номер кандидата, який використовувався в ході інтернет-голосування

Кандидат, який брав участь в Конкурсі з формування персонального складу Громадської ради

Громадське об'єднання, яке висунуло кандидата до складу Громадської ради Кількість голосів, поданих за кандидата
1. Хоменко Михайло Михайлович Всеукраїнська громадська організація «Асоціація цивілістів України»   235
2. Богданова Ольга Сергіївна Громадська організація «Палата податкових консультантів»   626
3. Білоус Василь Васильович Громадська спілка «Харківська громадська люстраційна палата»   728
4. Лилик Тарас Ярославович Громадська організація «Стоп корупції»   148
5. Кутний Роман Антонович Всеукраїнська громадська організація «Народний антикорупційний нагляд»   160
6. Тарасенко Анатолій Володимирович Громадська організація «Відкрита Україна»   820
7. Слюсар Андрій Адамович Громадська організація «Лабораторія демократичних трансформацій»   242
8. Подільчак Ольга Миколаївна Громадська організація «Всеукраїнська ліга правників проти корупції»   423
9. Заводовський Ілля Анатолійович Громадська організація «Клуб молодих дипломатів»   58
10. Канєвський Гліб Олександрович Громадська організація «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»   584
11. Татарин Вікторія Миколаївна Волинська обласна громадська організація «Інваволинь-нова»; Громадська організація «Автомобільний клуб інвалідів поршень Волині»    187
12. Чобітько Ігор Вікторович Громадська організація «Об’єднання адвокатів Харківська обласна колегія адвокатів»   717
13. Самойленко Олександр Григорович Громадська організація «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива»   115
14. Кузько Юрій Васильович Громадська організація «Чернівецьке громадське телебачення»   222
15. Петраковський Володимир Володимирович Громадська організація «Центр локального самоврядування»   242
16. Федоров Олег Володимирович Громадська організація «Антикорупційний штаб»   775
17. Кальченко Сергій Віталійович Громадська організація «Всеукраїнська Організація «Українська асоціація фахівців із залучення інвестицій «ПРОІНВЕСТ»   236
18. Міхайліді Павло Миколайович Громадська організація «Спілка кризис-менеджерів України»   531
19. Хомічов Ігор Олександрович Громадська організація «Центр підтримки і сприяння захисту прав людини»   273
20. Шевченко Леся Тарасівна Громадська організація «Фундація «Відкрите суспільство»  485

 

Звіт Конкурсної комісії за результатами аналізу поданих громадськими об’єднаннями документів щодо їх відповідності передбаченим вимогам від 03.10.2017

Звіт Конкурсної комісії за результатами аналізу поданих громадськими об’єднаннями документів щодо їх відповідності передбаченим вимогам від 29.08.2017

Звіт Конкурсної комісії за результатами аналізу поданих громадськими об’єднаннями документів щодо їх відповідності передбаченим вимогам від 19.07.2017