Триває конкурс на управління арештованими активами генерала рф у Полтаві. Антимонопольний комітет України підтримав рішення АРМА щодо відхилення одного з учасників конкурсу на відбір управителя, відмовивши у задоволенні скарги ТОВ “ЗАВ-ПОЛТАВА”.
Наразі продовжуються конкурси на управління 12 лотами у Полтаві, які належать до активів російського генерала Валерія Капашина загальною вартістю понад 800 млн грн. Серед них - нежитлові приміщення, громадські будівлі та земельні ділянки загальною площею понад 2000 кв.м.
Агентство відхилило ТОВ “ЗАВ-ПОЛТАВА” по 10 конкурсах після отримання відповідей від правоохоронних органів щодо перевірки можливих зв’язків учасника з російською федерацією та власником активів.
Після опублікування рішення АМКУ в повному обсязі, АРМА буде прийнято рішення про повторне оголошення конкурсу на вказаний актив
Принципова позиція АРМА: Майно російського генерала не повернеться ні до нього, ні до його родини, ні до осіб, пов’язаних з ними — це питання національної безпеки.
Конкурси на управління активами російського генерала у Полтаві тривають. Це черговий приклад того, як ресурси, пов’язані з ворогом, перетворюються на користь нашої держави через прозорі та законні процедури.