Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) та Державний заклад післядипломної освіти "Академія фінансового моніторингу" сьогодні підписали меморандум про партнерство та співпрацю у сфері підготовки фахівців з протидії відмиванню коштів.
Серед ключового: домовлено про розробку спеціальної програми навчання для працівників АРМА та можливість залучення представників агентства як викладачів для проведення занять з представниками банківського сектору, правоохоронних органів та інших учасників навчальних програм щодо діяльності та функцій АРМА.
"Ефективне управління арештованими активами потребує висококваліфікованих спеціалістів. Завдяки співпраці з Академією ми зможемо покращити рівень підготовки не лише працівників АРМА, але й представників інших установ, з якими ми взаємодіємо. Працівники АРМА читаючи лекції слухачам ділитимуться успішним досвідом розшуку незаконно здобутих активів як на території України так і за її межами на практичних кейсах", – наголосила Голова АРМА Олена Дума.
Голова АРМА зазначила, що особливо важливим є навчання у сфері планування арештів активів, оскільки надасть можливість правоохоронним органам отримувати консультації щодо можливостей ефективного управління майном та визначати оптимальний спосіб їх управління. Це дозволить максимально ефективно зберігати їхню економічну вартість.
"Підписання меморандуму – це важливий крок у розвитку професійної освіти у сфері фінансового моніторингу. Наша Академія має багаторічний досвід підготовки фахівців, і співпраця з АРМА дозволить розширити спектр практичних знань, які отримують наші слухачі", – зазначив директор Академії фінансового моніторингу Ростислав Марчук.
Варто зазначити, що АРМА активно розвиває освітній напрямок своєї діяльності. Раніше агентство вже уклало меморандуми про співпрацю з Національною академією Служби безпеки України, Національною академією внутрішніх справ та Державним торговельно-економічним університетом (ДТЕУ).
Довідково. Академію було створено 13 грудня 2004 року з метою перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванням тероризму. Академія належить до сфери управління Державної служби фінансового моніторингу України – національного підрозділу фінансової розвідки.
ІНШІ МАТЕРІАЛИ
27-12-2024 Новини
Розширено склад МРГ з виконання Стратегії повернення активів представниками громадських організацій
27-12-2024 Новини